Anasayfa / Mobil / Whatsapp gece modu nasıl kullanılır

Whatsapp gece modu nasıl kullanılır

Reklamlar

Dünya’nın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan Whatsapp, Gece modu özelliğini yakın zamanda duyuracağını açıkladı. Uzun zamandır beklenen karanlık – gece modu özelliği yakın zamanda yayınlanan bir güncelleme ile telefonlarımıza gelebilir.

Özelliğin duyurulmasından sonra resimli anlatım yazıya eklenecektir.

Reklamlar

WABetaInfo’ya göre, Facebook’a ait mesajlaşma servisi Whatsapp, kullanıcı arabirimini değiştirerek bir güncelleme olarak “karanlık mod” özelliğini yakın güncellemede başlatabilir. Twitter ve YouTube, kısa bir süre önce, karanlık bir arka plan oluşturarak, kullanıcının gözleri üzerindeki zorlanmayı azaltan bir ekran oluşturan karanlık modları tanıttı. WhatsApp’ın amacı veya siyah bir ekran için siyah bir ekran sunup sunmayacağı tam olarak belli değil. Birincisi, bir OLED ekran üzerinde de pili koruyacaktı. Uygulama şu anda kullanıcılara sohbetin duvar kağıdını ve arka planını değiştirme seçeneği sunmakta, ancak tüm sohbetler için arka plan değişiklikleri olarak sınırlı özelleştirme ile ve kullanıcının gözündeki zorlamayı azaltmak için tam olarak programlanmamıştır.

Uygulama üzerinden çekilen fotoğrafları ve karanlıkta yapılan görüntülü konuşmaları da etkileyecek olan WhatsApp gece modu şimdilik iOS kullanıcılarına geleceği tahmin edilen bu mod, kısa bir süre sonrada Android kullanıcıları için de kullanılabilir olacak. Özellik sunulduğu gün Whatsapp gece modu nasıl açılır resimli anlatımımız ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Gece modu hakkında merak ettiğiniz soruları bizlere iletebilirsiniz.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*