Anasayfa / Mobil / Sabahları iphone Sizi Uyandırsın

Sabahları iphone Sizi Uyandırsın

droid

Reklamlar

Alarmlarını
Susturup uyumaya devam etmeyi sevenler için, daha sinir bozucu bir alarm kullanmak şart. Merak etmeyin! Sizler için yeni ve şamatayı
seven
bir droid var! Tim-e (Timi gibi okunuyor) adındaki bu yeni iPhone aparatı, kollara ve bacaklara sahip. Genel olarak sallanan veya dans eden bu ufaklık son derecede sinir bozucu olabiliyor; üretilme amacı da aslında sinir bozucu olmak.
Tim-e, yüz olarak iPhone ekranını kullanıyor. Promo videosunda Disney’in “Aladdin” adlı yapımındaki cini taklit eden Tim-e, telefonunuzun hafızasındaki müzikleri de çalabilme yeteneğine sahip. iPhone veya iPod’unuzu şarj ederken, bir alarm olarak da çalışan Tim-e, hava ve yol durumunu veya sesli hatırlatıcıları da size bildirme yetisine sahip. Bunlarla da yetinmeyen Tim-e, size çeşitli, kafa karıştırıcı sorular sorup uyandığınızı kontrol edebiliyor.
Tabii ki Tim-e’nin yüzünü herhangi bir fotoğraf ile değiştirebiliyorsunuz ve sadece programın söylemeye programlandığı şeyleri söylüyor.
Üretim için 150.000 dolar toplamayı hedefleyerek işe koyulan Tim-e “kickstarter” kampanyası, Kaliforniya merkezli “Nuts and Voltz” tarafından yönetiliyor. Bu şirin robot, destek verenlere sadece 60 dolar’a sunulacak.

Daha önce pek çok iPhone robotu görmemize rağmen, Tim-e, çocuklar ve sabahları yataktan kalkamayanlar için mükemmel bir ürün gibi gözüküyor. Umarız sağlam plastikten yapılmıştır ve uykucuların ve çocukların saldırılarına dayanabilecek güçtedir.

Reklamlar
Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*