Anasayfa / Mobil / Toza ve suya dayanıklı Telefon Galaxy S4

Toza ve suya dayanıklı Telefon Galaxy S4

galaxy-s4

Reklamlar

 

Eğer bazı favori aktivitelerinizi hardcore olarak tanımlayabiliyorsanız, Galaxy S4 alma planınızı ertelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu telefonun tam da sizin için olan yeni bir versiyonu yolda: Galaxy S4 Active!

Reklamlar

GSMArena bugün yeni Galaxy S4 Active ile ortaya çıktı. Site, Samsung’dan sızdırıldığını söylediği fotoğrafların yanı sıra birkaç bilgi de paylaştı. Buna göre, Samsung Galaxy S4 Active suya ve toza karşı dayanıklı. Tam da tozun toprağın içinde yuvarlanırken Tweet atmak için ideal.

Model adı GT-i9295 olan Galaxy S4 Active’in teknik özellikleri ise şu şekilde sıralanıyor; dört çekirdekli  1,9 GHz ARM işlemci, 1920 x 1080p ekran çözünürlüğü, Adreno 320 grafik işlemci ve 8 MP kamera (Galaxy S4′te 13 MP).

Galaxy S4′ün plastik tasarımı  HTC One‘ın onunla rekabet etmesini kolaylaştırdı. Active, standart S4′ün aksine metal bazlı bir tasarıma sahip. Ancak Samsung bu sefer de ortayı bulamayıp cihaza metal kabul ve vidalar koymuş. Ancak suya ve toza dayanıklı oluşu cihazın Iron Man’e benzemesini hoş gördürüyor. Zaten böyle olmasa bile Iron Man’e benzemesi güzel bir şey değil mi?

Henüz cihazın çıkış tarihi ve fiyatı ile ilgili herhangi bir bilgi yok.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*