Anasayfa / Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Bu web sitesini (ozengen.com veya www.ozengen.com) kullanarak, aşağıda belirtilen kullanım koşullarına ilişkin anlaşmanızı onaylıyorsunuz.

1. Bu web sitesi öncelikle eğlence amaçlı kullanılmaktadır. Bu sitede yer alan bilgilerin doğruluğunu garanti etmiyoruz.

2. Bu sitede görünen ilanlara ve bağlantılara tıklayarak, harici web sitelerine gidebilirsiniz. Bu tür bağlantılar ve diğer web sitelerine yapılan göndermeler, kendi kararınıza ve özgür iradenize dayalı olarak ek bilgi ve eylem için sağlanmıştır. Yönlendirilen sitelerde görünen bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz.

3. Bu sitede yer alan ürün incelemeleri ve bilgilerin, distribütör / temsilci / ürün / hizmet üreticisi tarafından sağlanan bilgilere ve verilere dayandığını ve aynı zamanda yazarların kendi yorumlarına dayanmaktadır. Ürün veya hizmetleri satın almadan veya kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

4. Teknik, tıbbi ve bilimsel bilgiler çok hızlı değişmektedir. Bu nedenle, bu sitede görünen herhangi bir bilginin doğruluğunu garanti etmiyoruz. Bu web sitesindeki bilgilerin güncel olmaması, hatta yanlış ve hatalı olması ihtimalini göz ardı etmeyiniz.

5. Bu web sitesini kullanarak, yukarıda ve bu sitenin herhangi bir yerinde belirtilen tüm şart ve koşulları kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz. Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi / bilgileri, herhangi bir zamanda, bu tür eylemleri bildirmeden, değiştirme veya silme hakkımız saklıdır.