Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Ozengen.com‘daki hedefimiz ve misyonumuz, iOS, Android ve Windows destekli cihazların kurulumu ve kullanımı hakkında yararlı kullanıcı kılavuzları ve bilgilendirici makaleleri kapsayan yazılar ile, okuyucularımıza değer sağlamaktır.

Sitede yer alan bilgileri çok detaylı bir şekilde araştırarak, mümkün olduğunca anlaşılır, düzenli, mantıklı ve genele hitap eden bir formatta sunulmasını sağlamak için çaba harcıyoruz. Kullanıcıların, doğru bilgiye ulaşması ve olası yaşanabilecek sorunlarda hızlı aksiyon alabilmesi için sahip olduğumuz tüm bilgi ve araştırmaları sizlerle paylaşıyoruz. Sitemizde; Bilişim, Sosyal medya, Donanım, Internet, Oyun, Teknoloji, Yazılım alanlarında, birçok bilgiye, makaleye erişebilirsiniz.

Sitenin kullanımı tamamen ücretsizdir ve herhangi bir işlem için ücret talep edilmemektedir. Bununla birlikte, bu sitede yer alan bilgilerin doğruluğunu hiçbir şekilde garanti edemiyoruz. Verilerdeki olası hataları ve yazarın yanlış olabilecek kişisel yorumlarını göz ardı etmeyiniz.

Türkiye Cumhuriyeti kanunlarının 3. Şahıs ve kurumların kişilik haklarıyla ilgili belirlediği kurallar, bu site içerisinde geçerlidir. Site içerisinde bu hakların kişiler tarafından ihlal edilmesi veya telif hakları hakkında geri bildirimde bulunmak için “İletişim” ekranını kullanabilirsiniz.

Bu siteyi kullanarak, bu sitenin kullanımını yöneten tüm şartlara ve koşullara bağlı olmayı kabul edersiniz.

Diğer tüm soru ve sorunlarınız için webmaster[et]ozengen.com adresine mail atabilirsiniz.