Anasayfa / Mobil / Android Telefonunuzu iPhone’a Dönüştürün

Android Telefonunuzu iPhone’a Dönüştürün

ios tema

Reklamlar

Android telefonunuzun görünümünü iPhone’a çevirmek ister misiniz ?

Android görünümü biraz sıkıcı gelebilir. Aşağıdaki uygulamaları kullanarak bu işlemi yapabilirsiniz. Uygulamaların açıklamalarına bakarak istediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz.

Reklamlar

Espier Launcher

Android’e iPhone görünümü vermek isteyenler için en sık tavsiye edilen uygulamalardan biri. Simgeler iPhone’a oldukça benzer. Ayrıca yazılar, boyutları ve düzeni özelleştirilebiliyor. Klasör oluşturabilir ve araç çubuklarını değiştirebilirsiniz. Android’in özellikleri ve iPhone’un görünümü birleşince Widget ve kısayolları oldukça işlevsel diyebiliriz. Espier iOS 7 için yeni bir tema yayınladı ve oldukça güzel eleştiriler aldı.

İNDİR

Hi Launcher iOS 7 Theme

Hi Dev Studio iPhone 5’e uygun olarak yeni iOS 7 teması çıkardı ve gerçekten çok başarılı bulunduğu kulağımıza gelen duyumlar arasında. Öncelikle Hi Launcher edinmeniz ve ondan sonra temaları ayrı ayrı indirmeniz gerekmektedir.

İNDİR

jbOS7

jbOS7 ana ekran ve kilit ekranınızın iOS7 gibi görünmesini sağlamakla beraber iki tane benzersiz tasarım olan hava durumu ve takvim uygulaması ile öne çıkıyor. Dropbox yüklemesi yapılabilir ve Samsung Galaxy S3 için optimize edilmiştir. Uygulama Nova Launcher istemektedir bu yüzden öncelikle uygulamayı indirdiğinizden emin olun.

İNDİR

Fake iPhone 5

iOS7 hayranı değil misiniz? Emin olun yalnız değilsiniz. Fake iPhone 5 uygulaması ile telefonunuz eski görüntüsünde kalabilir. iPhone 5 ve 4S’i taklit edebilir. Ayrıca Samsung Galaxy serisi ile de çalışabilir. Tüm simgelerin işlevli olduğunu düşünmeyin. Mesela Passbook‘un Android muadili yok bu yüzden bu simgeye basmak sizi doğruca reklamlara yönlendirecektir. Aynı firma iLauncher adlı başka bir uygulama da pek ikna edici olmayan iOS7 kopyası sunuyor.

İNDİR

iOS 7 Lockscreen Parallax HD

iOS 7 Lockscreen Parallax HD kusursuz ekran kiliti ve Kontrol Merkezi araç çubuğu ile iOS7‘nin muhteşem bir kopyasını sağlar. Ama bu uygulama sadece telefonunuzun kilit ekranı görüntüsünü değiştirecektir. iOS7 etkisini tam olarak görmeniz için diğer uygulamalarla birleştirmeniz gerekmektedir.

İNDİR

iOS 7 Live Wallpaper

iOS 7 mobil işletim sistemi ile beraber yüzen parçacıklara benzer dinamik duvar kağıtları da telefon ekranlarınıza geldi. Bazı Android cihazlarda animasyonlu duvar kağıtları oluyor fakat siz Apple‘ın canlı duvar kağıtlarını istiyorsanız uygulama size iOS 7‘de sunulana benzer 4 ayrı duvar kağıdı indirmenize izin veriyor.

İNDİR

Kolay gelsin.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*