Anasayfa / Mobil / Telefonunuzu Virüslerden Koruyun “Ücretsiz Anti-Virüs”

Telefonunuzu Virüslerden Koruyun “Ücretsiz Anti-Virüs”

Son zamanlarda android piyasasında ünlü antivirüs markalarının birbiri ile olan yarışlarını izlemekteyiz. Bunların çoğu bilgisayarda ki başarılarını telefonlarda da devam ettirmek için yoğun çaba içindedirler.

Reklamlar

Eset android ler için ürettiği yeni Eset Mobile Security programının başarılı olduğunu duydum. Ama aynı zamanda en çok eleştirilen programda olduğu ortada, kullanıcıların en büyük şikayeti ise virüs bulduğunda telefonu kilitlemesi olduğu. Esetin en büyük eksiği ise programları her zaman olduğu gibi mobilde olsa ücretli olarak satmakta.

Google play den programın 30 günlük deneme sürümünü indirebilirsiniz. Tavsiyem yazımı okumaya devam ediniz. Çünkü Ücretsiz olarak dağıtılan son derece başarılı antivirüs programını aşağıda bulacaksınız.

Reklamlar

Yine adından söz ettiren bir program daha var Kaspersky Mobile Security; Program bilgisayarlarda ki gibi başarılı yani bilgisayarlarımıza adeta hükmeden antivirüs programı artık cebimizde ki telefonlarımıza da hükmetmeyi başarmış bir program, oldukça fazla kullanıcıya sahip olan kaspersky internette de olumlu bir havaya sahip. Hakkında pek şikayet bulunmuyan programın tek eksi yönü ise ücretli olması. Az bir miktar karşılığında programa tamamen sahip olabilirsiniz.
Gelelim ücretsiz olarak sunulan ve en çok kullanılan antivirüs programlarına.

Bilgisayarlarımız da popüler olan antivirüs programı yine herkezin de tahmin edeceği üzere Avira Antivir dir. Avira mobil pazarda da başarılı olduğunu kanıtlamış durumda, son dönemlerde google play de en çok indirilen antivirüs programı sırasında birinci gelmesi de durumu kısaca özetlemektedir. Ozengen.com olarak bu antivirüs programını android kullanıcılarına öneriyoruz. Eksi yönü pek olmayan bu programı aşağıdaki link e tıklayarak inceleyebilirsiniz.

İNDİR
Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*