Anasayfa / Mobil / iOs 8 Çıkış Tarihi ve Özellikleri

iOs 8 Çıkış Tarihi ve Özellikleri

ios 8

Apple’ın WWDC 14 etkinliğinde tanıtmasını beklediğimiz ios 8 konsept videosu yayınlandı. ios 8 önceki versiyonlarında olduğu gibi sadeliği ile dikkat çekiyor. Son günlerde yayınlanan 7.1.1 güncellemesinden sonra ios 8 hakkında haberler kendini göstermeye başladı. Haziran ayında yapılacak Wwdc 14 etkliğinde ios 8’in tanıtılacağı tahmin ediliyor.

Reklamlar

Tasarım olarak ios 7 ile aynı olan ios 8‘de birçok uygulamaların değişeceği ve ciddi performans iyileştirmeleri olacağı tahmin ediliyor.

Konsept Video:

Reklamlar

 

Sağlık uygulamalarını Healthbook ile yazı uygulamalarını ise TextEdit vePreview uygulamaları ile ön plana çıkarması beklenen iOS 8‘in, sızıntılar doğrultusunda konsept videosu yayımlandı. Büyük ekranlı iPhone sızıntılarını da ele alarak hazırlanan iOS 8 konsept videosu sadeliği ve işlevselliği ile göz dolduruyor.

Bildirim merkezinin yenilendiği ve iWatch entegrasyonunun olduğu iOS 8 konsept videosu insana “keşke iOS 8 böyle olsa” dedirttiriyor. Bakalım Apple yeni mobil işletim sistemi iOS 8 ile tasarımda ufak çaplı yeniliklere gidip kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunmayı başaracak mı?

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*