Anasayfa / Mobil / Whatsapp Gif’leri Nasıl Gönderilir

Whatsapp Gif’leri Nasıl Gönderilir

Whatsapp beta sürümü ile Whatsapp tarafından sunulan gifleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Beta 2.17.114 versiyonu ile uygulama içinde bulunan gifleri kullanabilirsiniz. Whatsapp geçtiğimiz aylarda arkadaşlarınıza gif göndermek için bir özellik yayınlamıştı fakat yeni yayınlanan özellik sayesinde uygulama içinde sunulan binlerce gifi kullanabilirsiniz. Henüz beta aşamasında olan özellik, yakın zamanda güncelleme ile kararlı sürümde yayınlanacaktır ve kullanıcılar tarafından oldukça beğenileceğini tahmin ediyoruz.

Reklamlar

Whatsapp’ta bulunan gifler oldukça zengin bir içeriğe sahip. Komik, duygusal, eğlenceli ve birçok duygunuzu daha eğlenceli ifade edebileceğiniz bir içerik sunuyor.

Gif nasıl gönderilir ?

Whatsapp konuşmalarınızda smiley simgesine dokunun.

Reklamlar

Ekranın hemen alt tarafında bulunan GİF simgesine tıkladıktan sonra whatsapp tarafından sunulan tüm gifleri görebilirsiniz. Göndermek istediğiniz gifi seçin ve dokunun.

Gif gönder ekranında , gifin önizlemesini görebilirsiniz. İçeriğe herhangi bir başlık ekleyerek gönder seçeneğine dokunun.

Gönderdiğiniz içerikler aşağıdaki gibi görünecektir.

Sunulan içerikler gerçekten oldukça eğlenceli. Kullanıcılar tarafından çok beğenileceği kesin. İlerleyen günlerde özelliğin geliştirilmesiyle, gifler kategorilere ayrılarak yayınlanırsa kullanımı daha kolay olacaktır.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*