Anasayfa / Mobil / Whatsapp arşiv nasıl silinir

Whatsapp arşiv nasıl silinir

Whatsapp’da görmek istemediğiniz sohbetler için iki seçeneğimiz var. Sohbetleri silebilir veya arşivleyebilirsiniz. Bugünkü yazımızda arşivlenmiş sohbetleri nasıl sileceğinizi anlatacağız.

Reklamlar

Arşivlenen sohbetleri silmeniz halinde tekrar geri getirilemez şekilde silinecektir. Sohbet Arşivleme özelliği, Sohbetler ekranından seçeceğiniz sohbetlerinizi gizlemenizi ve daha sonra ihtiyacınız olduğunda sohbetlere tekrar ulaşmanızı sağlar. Sohbetlerinizi daha iyi düzenlemek için grup veya kişi sohbetini arşivleyebilirsiniz. Aşağıdaki işlemleri takip ederek arşivlenmiş sohbetleri silebilirsiniz.

Arşivlenmiş sohbetler nasıl silinir ?

Whatsapp ekranını en alta kaydırarak “Arşivlenmiş sohbetler” seçeneğine tıklıyoruz.

Reklamlar
Arsivlenmis sohbetler

Arşivlenmiş sohbetler ekranında tüm arşive eklediğiniz sohbetleri görebilirsiniz. Silmek istediğiniz sohbetin üstüne basılı tutun.

Silmek istediğiniz tüm arşiv sohbetlerini seçtikten sonra “Çöp kutusu” simgesine dokunarak arşivlenmiş sohbetleri silebilirsiniz.

Whatsapp’da arşivlenmiş sohbetleri silme işlemi bu kadardır! Arşivlenmiş sohbetleri sildiğiniz zaman, tekrar geri getirilememektedir. Bu konuşmalar kalıcı olarak silinmiş olacaktır.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir yorum

  1. bende arşiv silmeyi arıyodum sagolun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*