Anasayfa / Mobil / Resimlere instagram Efektleri Nasıl Yapılır

Resimlere instagram Efektleri Nasıl Yapılır

instagram efektleri

Reklamlar

Günümüzde en populer fotoğraf paylaşım uygulaması olan instagram gün geçtikçe daha da büyümekte. instagram fotoğraf düzenleme konusunda kullanıcılara sunduğu özellikler ile çok fazla dikkat çekmekte ve bu özellikler instagram’ı diğer uygulamalara göre daha fazla ön plana çıkarmaktadır. instagram üzerinde uygulanan efektler fotoğraflarınız üzerinde yapacağınız değişiklikler insanların ilgisini çekmekte. instagram kullanmadığınızı ve instagram’ın resim efektlerinden faydalanmak istediğinizi düşündüğümüz zaman bu çok zahmetli bir iş gibi görünüyor.

İnstagram efektlerinden yararlanmak için kullanıcıların bulduğu bir yöntem var. Resmi instagram üzerinde gerekli değişiklileri ve efektleri uyguladıktan sonra kaydetmek ,yani yayınlamak, yayınladıktan sonra da resmi silerek instagramın telefon üzerinde oluşturmuş olduğu resim albümü üzerinden resmi almak ve kullanmak. Güzel bir yöntem ama bayağı zaman kaybetmenize neden olan bir işlem.

Reklamlar

Bugün sizlere anlatacağım işlemleri uygulayarak instagram efektlerini resimlerinize nasıl uygulayacağınızı anlatacağım. Bunun için yukarda anlattığım işlemler ile zaman kaybetmeden kolaylıkla yapabileceksiniz.

instagram efektlerinizi bilgisayarda kullanmak , bütün resimlerinize uygulamak için karışık programlar veya uygulamalara gerek yoktur. Paylaşacağım site ile efektleri fotoğraflarınıza uygulayabilirsiniz.

Fotoğraflara instagram efekt Yapmak

Tıklayın ve efektleri yapacağımız sayfaya girin.

Sayfada Webcam ve Computer olarak 2 seçenek var.

Webcam seçeneği ile anlık olarak resminizi seçip efekt yapabilirsiniz.

Computer seçeneği ile bilgisayarınıza kayıtlı bir resmi seçerek efekt yapabilirsiniz.

instagram efekt

Ben computer seçeneğini seçerek bilgisayarıma kaydettiğim ve bu resimli anlatımda kullandığım bir resmi seçtim. Resmi seçtikten sonra efektleri aşağıdaki gibi seçerek Save butonuna basarak kaydedebilirsiniz. Sayfa çok başarılı ve mükemmel sonuçlar veriyor.

instagram efekt 1

Yukardaki anlatımı uygulayarak fotoğraflarınıza çok kısa bir süre içerisinde instagramda kullanılan efektler verebilirsiniz. Umarım anlatım açıklayıcı olmuştur. 

Kolay gelsin arkadaşlar. Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz. www.ozengen.com

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

2 yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*