Anasayfa / Mobil / Telefonda operatör ismi değiştirme

Telefonda operatör ismi değiştirme

Bugün, telefonda operatör ismini değiştirme işlemini nasıl yapacağınızı anlatacağız. Operatör aracılığıyla bu işlemi yapabilmek için Türk telekom hat kullanıyor olmanız gerekiyor.

Operatölerin içinde, sadece Türk telekom kullanıcıları için bu hizmeti sunmaktadır. Türk telekom hat sahipleri , operatör adını değiştirmek için Selfy üyesi olması gerekiyor. Eğer Türk telekom hatta sahip değilseniz, Android cihazlar için ekstra yazılım kullanarak operatör adını değiştirebilirsiniz. , iPhone telefonlarda operatör adı değiştirmek için tek yöntem Türk telekom hat kullanmaktır. ios aygıtlar için herhangi bir uygulama bulunmamaktadır. Peki bu işlem Türk telekom hatlarda nasıl yapılır ?

Reklamlar

Türk telekom operatör adı değiştirme

Operatör adınızı değiştirmek için belirlediğiniz ismi “DEGISTIR” yazarak 4545‘e gönderin.

Operatör adınızı değiştirildiğine dair onay mesajı alacaksınız. Ekrana, 15 karaktere kadar dilediğiniz bir ismi yazabilirsiniz.

Reklamlar

Vodafone, Türkcell ve diğer hatlarda işlemi yapmak için aşağıdaki uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu tarz işlemler için uygulama kullanmayı çok önermiyoruz fakat dilerseniz aşağıdaki uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için ;

Uygulamayı indirip kurarak operatör adı, operatör logosu gibi birçok seçeneği değiştebilirsiniz. İşlem hakkında sorularınızı yorum atarak bizlere iletebilirsiniz. Kolay gelsin.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*