Anasayfa / Mobil / Telefondan Youtube’a Giremiyorum Kesin Çözüm

Telefondan Youtube’a Giremiyorum Kesin Çözüm

youtube_sorun

Reklamlar

Android ve ios telefonlardan Youtube’a giremiyorum şeklinde birçok sorular almaktayız.  Bu konuda sayfamızda birçok anlatım var fakat kullanıcılar bunları yaparken zorlandıklarını belirttiler. Bugün sizler Telefondan youtube’a en kolay şekilde nasıl gireceğinizi anlatacağım.

Kullanacağımız uygulamanın adı SurfEasy. Tek yapmanız gereken işlem uygulamayı telefonunuza yüklemek.

Reklamlar
ANDROİD İÇİN TIKLAYIN İOS İÇİN TIKLAYIN

vpn kullanım

Linklere tıkladıktan sonra uygulamayı telefonunuza kurun ve kolaylıkla youtube’a giriş yapın. Samsung , General Mobile discovery,HTC gibi android işletim sistemine sahip bütün telefonlarda işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. iPhone telefonlarda’da uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

NOT: Uygulamanın kotası dolduktan sonra kaldırıp yeniden yüklemeniz yeterlidir.

Uygulama Özellikleri

SurfEasy VPN, kablosuz internet güvenliğini sağlayan ve gizliliğinizi koruyan Android akıllı telefonunuzda kullanabileceğiniz ücretsiz bir VPN uygulamasıdır.

Aylık ücretsiz 500MB veri kullanımına imkan tanıyan SurfEasy VPN, çevrimiçi güvenlik tehditlerini Android cihazınızdan uzak tutarak kişisel verilerinizi koruyan, engellenen web sitelerine giriş yapmanızı sağlayan bir sanal özel ağ uygulaması.

USA Today, CNET, CNN gibi popüler sitelerden tam not almayı başaran ücretsiz VPN uygulaması SurfEasy, güvenli olmayan ağlar ve kablosuz bağlantı noktaları üzerinden internete girmeniz durumunda tüm kişisel verilerinize zarar gelmesini engeller ve kullanımı son derece kolaydır. IP adresinizi, konumunuzu ve kimliğinizi gizleyebilir, güvenlik duvarlarını aşabilir, Netflix, Hulu, Vevo gibi ülkemizde erişime kapalı sitelere kolayca girebilir, Skype ve Viber gibi VOIP servislerin engelini kaldırabilirsiniz.

Tüm internet trafiğinizi şifreleyerek gizliliğiniz açığa çıkarmadan internette gönül rahatlığıyla gezmenizi sağlayan SurfEasy’nin başlıca özellikleri:

  • WiFi bağlantı noktası güvenliği
  • IP adresi ve konum bilgilerini maskeleme
  • İzlenmeden anonim olarak internette gezme
  • Dünyanın herhangi bir yerindeki engelli web sitesine erişme
  • Sadece yurt dışında kullanılabilen servislere erişme
  • Veri güvenliği
  • Müşteri desteği
Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*