Anasayfa / Mobil / Whatsapp Sesli Arama Nasıl Yapılır

Whatsapp Sesli Arama Nasıl Yapılır

whatsapp arama

Reklamlar

Whatsapp sesli arama özelliği duyuruldu. Peki Whatsapp üzerinden sesli arama – görüşme nasıl yapılır ? bu konuya değinmek istiyorum.

Sesli Arama nasıl yapılır ?

Whatsapp arama yapmak için arama yapacağınız kişiyi seçin

Reklamlar

Kişinin hemen yanında bulunan Telefon simgesine tıklayarak arama yapabilirsiniz.

Whatsapp arama

Sohbet alanında bulunan mikrofon simgesi sadece sesli notlar göndermenize yarar.

Facebook tarafından 19 milyar dolara satın alınan , populer mesajlaşma uygulaması Whatsapp , gün geçtikçe yeniliklerini duyurmaya başladı. Satın alındıktan sonra duyurulan sesli görüşme hizmeti sayesinde kullanıcılar, tıpkı viper , tango ve line’da olduğu gibi arkadaşlarıyla ücretsiz sesli görüşmeler yapabilecek.

Whatsapp tarafından beklenen bu özellik kullanıcılar tarafından büyük ilgi görecek ve kullanıcıları fazlasıyla memnun edecek. Ancak hizmeti kullanmak için biraz daha beklememiz gerekecek. Birkaç ay içinde ekleneceğini düşündüğümüz sesli arama özelliği . Voip olarak  yani internet üzerinden hizmet verecek.Whatsapp  Sesli arama özelliği ile bu konuda hizmet veren birçok rakibinin önüne geçmeye çalışacak.

Whatsapp’ın akıllı telefonların olmazsa olmaz uygulaması olduğunu göz önünde bulundurursak. Sesli görüşme özelliği ile rakiplerine büyük fark atacağını düşünüyoruz. Tabi hizmetin kalitesi ve kararlılığı bunun sağlanması için çok önemli.

Sesli arama özelliği eklendiği gün konuda resimli anlatım yaparak Android, ios ve windows telefonlarda Whatsapp üzerinden nasıl sesli görüşme yapabileceğinizi anlatmaya çalışacağız.

En kısa sürede Whatsapp’ın yeni özelliği ile görüşmek üzere diyorum..

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*