Anasayfa / Mobil / Whatsapp profil resmini göremiyorum

Whatsapp profil resmini göremiyorum

Whatsapp’ta kullanıcıların profil resmini görememenizin birden çok nedeni olabilir. Bu sorunun nedenlerini ve çözüm yollarını paylaşacağız. Whatsapp profil resminin görüntülenmesi veya görüntülenmemesi, karşınızdaki kullanıcının gizlilik ayarlarına göre değişiklik göstermektedir. Bazı kullanıcılar sadece kişilerinde ekli kişiler için profil resmini gösterirken, bazı kullanıcılar tüm kişiler için görüntülenmeyi kapatabiliyor. Bunu anlamanın birkaç yolu var tabiki. Bunun haricinde internet bağlantınızdan kaynaklı olarak resmin yüklenememesi gibi sorunlar da yaşıyor olabilirsiniz.

Reklamlar

NOT: Engellediğiniz veya sizi engelleyen kullanıcıların profil resmini göremezsiniz.

Görselde örnek olarak grup sohbetindeki bazı kişileri görebilirsiniz. Burada 2 kullanının profil resmi görünüyor fakat 2 kullanıcının profil resmini göremiyoruz.

Reklamlar

Whatsapp profil resimlerini neden göremiyorum ?

Whatsapp profil resmi gizlilik ayarlarında üç seçenek vardır.

  • Herkes: Tüm kişiler profil resmini görebilir.
  • Kişilerim: Sadece rehberinize ekli olan kişiler görebilir.
  • Hiç Kimse: Hiç kimse profil resminizi göremez.

Karşınızdaki kullanıcı Hiç kimse seçeneğini işaretlemişse, bu kişinin profil resmini göremezsiniz. Kişilerim seçeneğini kullanıyorsa, bu kişinin rehberinde kayıtlı değilseniz profil resmini göremezsiniz.

Bu seçeneklere müdahale veya görme şansınız olmadığı için bunu anlama yolunuz yoktur. Bunun haricinde internet bağlantınızı kontrol etmeniz gerekebilir.

Eğer bir kişinin profil resmini göremiyorsanız iki ihtimal vardır. Kullanıcı profil resmini gizlemiş olabilir veya sizi engellemiş olabilir. Bu durumu anlamanın en iyi yolu başka telefondan bu kişinin hesabını kontrol etmek olabilir. Bunun haricinde Whatsapp profil resmini görememe problemleri için sizin tarafınızdan yapılabilecek herhangi bir ayar yoktur. Whatsapp hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler için , sitemizde arama yapabilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

7 yorum

  1. Gizlilik ayarlarım herkes olduğu ve arkadaşım kayıtlı olduğu ve engellemediğim halde arkadaşım profil fotoğrafımı ve son görülmemi göremiyor. Aynı şekilde arkadaşımın gizlilik ayarları herkes olduğu halde onda kayıtlı olduğum halde ve beni engellemediği halde ben onun profil fotoğrafını ve son görülmesini göremiyorum. Kaç gündür çözemedim . Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  2. Teşekkürler serkan çataltaş

  3. herkesin Whatsapp profil resimlerini nasıl grebilirim

  4. Whatsapp profil resmini görüyorum ama bazen görünmüyor neden olabilir ??

  5. Whatsapp profil resmini göremiyorum lütfen yardım edin engellendim galiba

  6. Bende niye profil resmini göremiyorum diyorumsagolun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*