Anasayfa / Mobil / Vodafone altın kulüp nasıl iptal edilir

Vodafone altın kulüp nasıl iptal edilir

Vodafone’un ev kadınlarına özel sunduğu altın kulübü aboneliği hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağız. Vodafone, ev kadınlarına açık olacak Vodafone Altın Kulüp, çeşitli işbirlikleri ile birçok özel hizmet sunmaya çalışıyor. faydalarla ev kadınlarına ilgi duydukları alanlarda parayla satın alınamayacak pek çok özel deneyim de yaşatacak. Vodafone altın kulübünü iptal etmek için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

Reklamlar

Altın kulübüne katılım için ALTIN KULUP yazıp 7000’e ücretsiz SMS yollayarak sisteme üye olabilirsiniz. Bu bilgileri Vodafone sayfasınadn kolayca bulabilirsiniz fakat aboneliği iptal etmek hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Paketi iptal etmek isteyen kullanıcılar bu konuda zorlanıyor. Paketi iptal etmek için Vodafone işlem merkezini, müşteri hizmetlerini veya Vodafone yanımda uygulamasını kullanabilirsiniz.

Reklamlar

Vodafone altın kulüp nasıl iptal edilir ?

Faturalı ve faturasız hatlarda konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan,

Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak,

Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal edebilirsiniz.

Paketi iptal etmek için  “IPTAL ALTIN KULUP” yazarak “7000” numarasına gönderin, iptal işlemi için ayrıca aşağıdaki işlemi de yapabilirsiniz.

Online işlemler veya Vodafone yanımda uygulamasında “Tarife ve paketlerim” seçeneğine tıklayarak Vodafone altın kulüp paketini iptal edebilirsiniz.

Menüleri bulmak konusunda zorlanıyorsanız veya internet bağlantınız yoksa, *7000# sesli yanıt sistemini arayarak da paketinizi iptal edebilirsiniz. İşlem hakkında sorularınızı yorum atarak bizlere iletebilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*