Anasayfa / Mobil / Telefonunuz için En iyi Radyo Uygulamaları

Telefonunuz için En iyi Radyo Uygulamaları

telefon radyo

Reklamlar

Cep telefonunuzda radyo dinlemek için kullanabileceğiniz en iyi radyo uygulamalarını sizler için biraraya getirdik. Hayatımızın her alanında yanımızda olan cep telefonlarımız , her konuda isteklerimize cevap vermek zorundadır. Oyunlar, Sosyal medya, tv ,radyo neredeyse bütün isteklerimizi cep telefonumuzdan karşılayabiliyoruz. Durum böyle olunca geriye sadece istediğimize göre en iyi uygulamayı bulmak kalıyor.

Radyo uygulamalarını arayarak zaman kaybetmemeniz için android telefonlarda sizlere birkaç uygulama önereceğiz. Bu programlar sayesinde pratik bir şekilde radyo dinleyebilirsiniz.

Reklamlar

RadioActive Telefonlarınız için gayet kullanışlı bir radyo uygulamasıdır. RadioActive’de 500’ün üzerinde yerli ve yabancı radyo kanalı yer almakta; ayrıca bu kanallar sürekli güncellenerek yenileri aralarına eklenmekte. RadioActive’nin en kullanışlı yönü kullanıcılara radyo kanallarını farklı kategoriler halinde sunması. RadioActive içerisinde haber, spor, popüler, müzik ve yerel gibi farklı kategoriler yer alıyor. Uygulama Türk geliştirici Alper Salviz tarafından geliştirilmiş. RadioActive uygulamasını aşaıdaki linklere tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İNDİRRadioactive 

RADYO Başarılı bir radyo uygulamasıdır. İphone , windows ve android telefonlarda uygulamayı kullanabilirsiniz.. Türk geliştirici Cahit Çerçioğlu tarafından geliştirilen uygulama Türk radyo kanallarını dinleyebilmemize olanak sağladığı gibi dünyanın dört bir yanından farklı radyo kanallarını dinlememize de olanak sağlıyor. Uygulamanın Windows 8 işletim sistemine sahip bilgisayarlarda kullanılabilen masaüstü versiyonu da mevcut.Aşağıdaki linklere tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.

İNDİRRadyo 

TuneIn Radio , Android, iOS, Windows Phone ve Windows 8 versiyonlarının yanında BlackBerry versiyonu da olan bir mobil radyo uygulaması. TuneIn Radio’nun güzel yönü kullanıcılara radyo dinlemeyi zamanlama imkanı sunması. Bu sayede uygulamanın radyo çalmasını belilrleyeceğiniz süre sonunda otomatik olarak sonlandırabiliyorsunuz. Ayrıca TuneIn Radio ile alarmlar kurabilir, sevdiğiniz radyo kanallarının sesiyle uyanabilirsiniz.

İNDİRTuneIn 

Android mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir radyo dinleme uygulaması olan AndroTurk Radyo sadece yerli radyo kanallarını dinlemek istiyorsanız hoşunuza gidecek bir radyo dinleme uygulamasıdır. Uygulama içerisinde 300’ü aşkın Türk radyosu yer almakta. Arkaplanda müzik dinlemenize imkan tanıyan AndroTurk Radyo görme engelli kullanıcılar için erişilebilirlik de sunuyor. Güzel bir radyo uygulaması denemenizi tavsiye ederim.

İNDİRAndroTurk Radyo

Radyo takipçileri için en iyi radyo uygulamaları bu şekildedir.  Programların hepsini ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Uygulamaların reklamları can sıkıcı şekilde değildir , hatta farketmeyeceksiniz bile. Bunlar haricinde önerebileceğiniz radyo uygulamalarını yorum olarak atabilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*