Anasayfa / Mobil / Android Cihazlar Nasıl Hızlandırılır

Android Cihazlar Nasıl Hızlandırılır

bedava android

Reklamlar

Android telefonlar ve tablet‘lerimiz uzun süreli kullanımdan sonra ciddi yavaşlama sorunları ile karşılaşabilir.  Zaman içerisinde yüklediğimiz uygulamalar veya virüsler neticesinde kullanılmaz hale gelebilir. Bugün sizlere yavaşlama sorunu yaşadığınız android cihazınızı nasıl hızlandıracağınızı anlatacağız.

Cihazımızın özellikleri ne kadar yüksek olursa olsun gerekli yazılımsal kontrolleri yapmadığımız zaman mutlaka performans azalmaları ortaya çıkmaktadır. Genellikle bu tarz sorunlar yaşayan kullanıcılar cihazı yeniden kurmayı tercih etmektedir. Yedekleri almak , uygulamaları yüklemek vs. uzun süreli bir işlem olduğu için cihazınızı formatlamadan hızlandırmanızı sağlayacak uygulamalar kullanabilirsiniz.

Reklamlar

Aşağıdaki uygulamaları kullanarak performans artışları sağlayabilirsiniz.

Adw launcher sayesinde cihazınızı tamamen kişiselleştirebilir. Cihazınızda bulunan ve başlangıçta devreye giren birçok uygulamayı yönetebilirsiniz. Çok büyük performans kazandırmasada gözle görülür bir hız kazandıracaktır. Ayrıca hızlı erişim için çeşitli el hareketleri (aşağı yukarı kaydırma, iki parmakla kaydırma gibi) de uygulamada sizi bekliyor. İkon editörü ile kendi özelleştirilmiş ikon ve kısayollarınızı yaratabilir, widgetlerı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

İNDİRADW.Launcher

History Eraser , adından da anlaşılacağı gibi geçmişi temizleme uygulamasıdır. Arama kayıtları, internet geçmişi ve tüm mesajlarınızın otomatik olarak temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama sayesinde cihazınızda bulunan gereksiz bilgileri temizleyerek performans artışı yaşayabilirsiniz.

History Eraser ile gerçekleştirebileceğiz bazı silme işlemleri:

  • Tüm arama kayıtları (toplu ya da ayrı ayrı)
  • Tüm kısa mesaj kayıtları (toplu ya da ayrı ayrı)
  • İnternet geçmişi ve çerezler
  • Gmail geçmişi
  • Uygulamaların ön bellekleri

İNDİRHistory Eraser

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*