Anasayfa / Mobil / Whatsapp sık görüşülenler nasıl silinir

Whatsapp sık görüşülenler nasıl silinir

iPhone telefonlarda Whatsapp sık görüşülenler listesi nasıl silinir? Bu soruyu son zamanlarda çok sık alıyoruz. Küçük bir araştırma yaparak işlemin nasıl yapıldığını tespit ettik ve resimli anlatım ile sizlere sunacağız. Aşağıdaki işlemleri uygulayarak “Whatsapp sık görüşülenler” listenizi tamamen silebilirsiniz. Bu özellik birçok kullanıcı tarafından tepki çekmesine rağmen Whatsapp hala özelliği kullanmak konusunda israrcı görünüyor.

Reklamlar

Whatsapp sık görüşülenler özelliği sadece iPhone telefonlarda kullanılmaktadır. Android cihazlarda sık görüşülenler görünmemektedir. Sık görüşülenleri silmek için aşağıdaki iki işlemi yapmanız yeterlidir.

Sık görüşülenler nasıl silinir ?

WhatsApp’ta en çok görüşülen kişiyi silmek için;

Reklamlar

WhatsApp > Ayarlar > Veri ve Depolama > Depolama Kullanımı seçeneğinden, sık görüşülenler listesinde görünen kişiyi seçerek Metin, fotoğraflar, videolar gibi medyaları seçerek “Temizle” seçeneğine dokunun.

İşlemden sonra sohbetler ekranına dokunarak bu kişi sohbet ekranında görünüyorsa üzerine dokunun ve düzenle seçeneğine dokunarak sohbet ekranını silin.

İşlemden sonra kişi, sık görüşülenler listenizden silinmiş olacaktır. Sık görüşülenler listenizdeki tüm kişiler için bu işlemi yaparak listenizi temizleyebilirsiniz.

Whatsapp sık görüşülenler özelliği hakkında diğer sorularınızı yorum atarak bizlere iletebilirsiniz. Hepsi bu kadar !

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

2 yorum

  1. Artık veri ve depolama diye bi alan yok silinmiyor nasıl yapmalıyım

  2. sık görüşülenler diye birşey geldi sayenizde sildim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*