Anasayfa / Bilişim / Outlook ofis dışındayım ve yıllık izin mesaj örnekleri

Outlook ofis dışındayım ve yıllık izin mesaj örnekleri

Outlook’da, işyeri dışındayken veya yıllık izne çıktığınız zaman otomatik yanıtları kullanarak, size e-posta gönderen kişilere otomatik bir cevap yazabilirsiniz. Bugün, Outlook otomatik yanıtlarda kullanabileceğiniz, ingilizce ve Türkçe mesaj örneklerini sizlerle paylaşacağız.

Reklamlar

Thank you for your email. I’m out of the office and will be back at (Date of Return). During this period I will have limited access to my email.
E-postan için teşekkürler. Ofis dışındayım ve (Dönüş Tarihi) tarihinde geri döneceğim. Bu süre zarfında e-postalarıma erişimim sınırlı olacak.

I will be out of the office from (Starting date) until (End date). If you need immediate assistance please contact (Contact Person).
Başlangıç tarihi) ile (Bitiş tarihi) arası ofis dışında olacağım. Acil yardıma ihtiyacınız olursa lütfen (İrtibat Kişisi) ile iletişime geçin.

Reklamlar

Thank you for your message. I am currently out of the office, with no email access. I will be returning on (Date of Return). If you need immediate assistance before then, you may reach me at my mobile – (Mobile Number).
Mesajın için teşekkürler. Şu anda ofis dışındayım, e-posta erişimi yok. (Dönüş Tarihi) Geri döneceğim. Acil yardıma ihtiyacınız olursa, bana cep telefonumdan ulaşabilirsiniz (Cep Numarası).

I will be out of the office this week. If you need immediate assistance while I’m away, please email (Contact Email Address).
Bu hafta ofis dışında olacağım. Eğer acil yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen e-posta gönderin (İletişim E-posta Adresi).

I will be away from (Date) until (Return Date). For urgent matters, you can contact (Contact Person).
(Tarih) ‘den (Dönüş Tarihi)’ ye kadar uzakta olacağım. Acil konular için iletişime geçebilirsiniz (İrtibat Kişisi).

I am currently out of the office on vacation. I will reply to your message when I return on Monday, MM/DD/YY, hh:mm.
Şu anda tatilde ofis dışındayım. Pazartesi, AA / GG / YY, ss: dd döndüğümde mesajınıza cevap vereceğim.

If you’re reading this, I’m on vacation. No worries – I’ll be back on MM/DD/YY! In the meantime, COLLEAGUE (colleague@example.com) has kindly agreed to represent me. Please contact him/her in urgent cases.
Eğer bunu okuyorsan, tatildeyim. Endişeye gerek yok – MM / DD / YY’ye geri döneceğim! Bu arada, iş arkdaşım(işarkadaşım@ozengen.com) beni temsil etmeyi kabul etti. Acil durumlarda lütfen onunla iletişime geçin.

I’m out of the office until July 5. I won’t be checking email during that time, but will get back to you as soon as I can after I return.
5 Temmuz’a kadar ofisten çıktım. Bu süre zarfında e-postaları kontrol etmiyorum, ancak döndükten sonra mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğim.

If you need to reach me quickly, please call my cell at (phone number).
Bana hızlı bir şekilde ulaşmanız gerekiyorsa, lütfen telefon numaramı arayın (telefon numarası).

If you need to reach someone in my absence, please contact my colleague, XX XX, at (email and phone number).
Yokluğumda birine ulaşmanız gerekirse, lütfen iş arkadaşım XX XX, (e-posta ve telefon numarası) ile iletişime geçin.

Hello, Thanks for your email. I will be out of the office until [date of return]. However, I’ll be checking in whenever I can and will respond to all emails marked ‘urgent’ as soon as I am able to. For immediate assistance, you can contact me on [mobile number].
Merhaba, Epostan için teşekkürler. [Dönüş tarihine] kadar ofis dışında olacağım. Ancak, mümkün olan en kısa sürede ‘acil’ olarak işaretlenmiş tüm e-postalara ne zaman cevap verebileceğime ve ne zaman cevap vereceğime bakacağım. Acil yardım için [cep telefonu numarası] üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

İlerleyen zamanlarda otomatik mesaj örnekleri güncellenecektir. Umarız faydalı olmuştur.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*