Anasayfa / Sosyal Medya / İnstagram geçmiş hikayeler nerede nasıl görülür

İnstagram geçmiş hikayeler nerede nasıl görülür

İnstagram hikayeler, instagram’ın en çok kullanılan paylaşım yöntemlerinden biri. Bugün, instagram’da geçmiş hikayeler nerede ? Geçmiş hikayelerinizi nasıl görebilirsiniz ? Resimli olarak anlatacağız. İnstagram geçmiş özelliğini kullanarak, geçmiş hikayelerinize iki adımda ulaşabilirsiniz. Geçmiş hikayelerinize, hikaye geçmişinde ulaşabilir ve gönderim yaptığınız zaman içerisinde kimle tarafından görüntülendiğini görebilirsiniz.

Reklamlar

Geçmiş hikayeleri görüntülemek için arşiv özelliğini kullanabilirsiniz.

Geçmiş hikayeler nerede ?

İnstagram geçmiş hikayeleri görmek için; instagram ayarlar seçeneğini açarak sağda bulunan “Arşiv” seçeneğine dokunun.

Reklamlar

Açılan arşiv ekranında “Hikayeler Arşivi” seçeneğini seçerek, şimdiye kadar hesabınızda yayınladığınız tüm hikayelere ulaşabilirsiniz.

Arşiv seçeneğinde, Hikayeler arşivi ve gönderi arşivlerinize ulaşabilirsiniz. İnstagramda geçmiş hikayeler nerede? sorusunu resimli anlatımı takip ederek cevaplayabilirsiniz. İnstagram hakkında tüm soru ve çözümler için sitemizin arama alanını kullanabilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir yorum

  1. 07 Kasım – 09 Kasım 2019 tarihleri arasında kızımın Instagram hesabı kullanılarak okuduğu sınıf ile ilgili sınıf arkadaşlarına hikayeler bölümünden bir şeyler paylaşılmış kızım bunları görünce silip Instagram hesabını kapattı bu durumu kendisinin yapmadığını söyledi kızımın kapattığı Instagram hesabından hangi IP den giriş yaptığını bulabilirmiyim ve ya bulabilirmisiniz.Yardimcı olurmusunuz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*