Anasayfa / Sosyal Medya / Bilgisayardan instagram’a Resim Nasıl Yüklenir

Bilgisayardan instagram’a Resim Nasıl Yüklenir

instagram_nokia

Reklamlar

İnstagram akıllı cep telefonları için oldukça popüler bir resim paylaşım uygulamasıdır. Peki instagram resimlerini bilgisayar üzerinden yükleyebilir miyiz ? cevabımız evet. İnstagram profillerinize resim yüklemek için sadece akıllı telefona ihtiyacınız yoktur. Bilgisayardan kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak , instagram’a resim yükleyebilir , paylaşabilirsiniz.

bilgisayar instagram

Reklamlar

Fotoğraf Nasıl Yüklenir ?

Gramblr programı, bilgisayarınızı kullanarak resimlerinizi Instagram hesabınıza yüklemenize olanak tanıyan programlardan bir tanesi. Instagram normalde direkt olarak cep telefonu ya da tabletinizden resim yüklemeye izin verdiği için bilgisayardan yüklemek sorun olabiliyor ve telefonuyla uğraşmak istemeyen kullanıcılar direkt olarak Gramblr’ı tercih edebiliyorlar.

Programın arayüzü oldukça kolay olarak hazırlanmış ve herhangi bir şekilde web tarayıcınızı kullanmanıza gerek kalmıyor. Ancak resimlerinizi yüklemeden önce kare boyutlu ve jpg yahut jpeg formatında olduklarından emin olmanız gerekiyor. Aksi taktirde program resimlerinizi Instagram’a yüklemeyecektir.

Elbette yükleme yapabilmek için program içerisinden Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Birden fazla resmi aynı anda yüklemeye izin vermemesi ise programın eksikleri arasında diyebilirim. Resim ve fotoğraflar Instagram hesabınıza yüklendikten sonra Gramblr’ın size sağlayacağı linkleri kullanarak arkadaşlarınızla da hemen paylaşabilirsiniz.

Gramblr oldukça kullanışlı bir programdır. İnstagram kullanıcıları için bulunmaz bir uygulama. Kaçırmayın ..

İNDİR
Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

3 yorum

  1. Serkan wayy bende malatyalıyım hemşerim gramlrdan nasıl profil koyarız biliyonmu

  2. ben gramblr programını indirdim ama hesap istiyo onu nasıl yapıcaz yhaw

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*