Anasayfa / Multimedya / En iyi Slayt Müzikleri Arşivi Ücretsiz

En iyi Slayt Müzikleri Arşivi Ücretsiz

Slaytlarınızda kullanabileceğiniz en iyi slayt müziklerini sizlerle paylaşacağız. Ödev, düğün, nişan,Duygusal, söz, Eğlence, tanıtım, iş gibi birçok durumda slayt hazırlamak ve bu slaytlara müzik eklemeniz gerekebilir. Slaytlar hazırlanırken en çok zorlanan kısımlardan biri de müzik bulmaktır. Bir slaytı daha etkileyici hale getirmek, anlatmak istediğiniz konu veya duyguyu daha iyi ifade etmenin en iyi yolu müziklerdir. Arka planda çalan ve slaytınıza uygun bir şekilde akan müzikleri bulmak oldukça zordur. Soundcloud aracılığıyla paylaştığımız müzikleri, ücretsiz soundcloud hesabı açarak indirebilirsiniz. Resimli anlatımımızı kullanarak müzikleri nasıl indireceğinizi öğrenebilirsiniz.

Reklamlar

Listemizdeki müzikleri tamamı fon müziğidir. Hareketli , duygusal, aşk, slow gibi birçok türde müziği bulabilirsiniz. Slayt hazırlama hakkında destek almak istiyorsanız sitemizde arama yaparak detaylı anlatımlarımıza ulaşabilirsiniz.

Müzikleri paylaşmadan önce müzikleri nasıl indireceğinizi anlatalım. İndirmek istediğiniz müziğin başında bulunan indirme simgesine veya “Free download” seçeneğine tıklayın.

Reklamlar

soundcloud-indirme

Açılan ekranda “Download” seçeneğine tıklayarak indirme seçeneğini belirleyip dosyayı indirmeye başlayabilirsiniz.

soundcloud-download

Play simgesine tıklayarak müzikleri dinlemeyebilirsiniz..

Müzik listesinin devamı için Tıklayın.

Açılan ekranda müzikleri listeleyebilir , ücretsiz indirebilirsiniz. Slayt nasıl yapılır ? Müzikli videolar hazırlama, tanıtım videoları yapma gibi konular için sitemizin arama menüsünü kullanabilirsiniz.

Reklamlar

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*