Anasayfa / Multimedya / Youtube Hilesi Nasıl Yapılır – Bilinmeyenler

Youtube Hilesi Nasıl Yapılır – Bilinmeyenler

Bugün sizlere Youtube’da hilelerin nasıl yapıldığını anlatacağım. Google arama motorunda olduğu youtube üzerinde ilginç hileler mevcut. Bu hilelerin sebebi ve amacını bilmemekle birlikte sizlerle paylaşmak istiyorum. Örneğin Google’da Zerg Rush diye arama yaptığınızda eğlenceli bir oyunla karşılaşıyoruz. Do A Barrel Roll Yazdığımız zaman ekran dönmeye başlıyor.

Reklamlar

Şimdi bu ilginç hilelerin nasıl çalıştığına geçelim

harlem shake

Reklamlar

do the harlem shake

Youtube arama çubuğuna do the harlem shake yazdığımız zaman ilginç bir şekilde harlem shake müziği direk çalmaya başlıyor. Youtube sayfası müzikle birlikte dans etmeye başlıyor 🙂

Use the force

Use the force, Luke

Star Wars ve Star Trek için ilginç bir gönderme  YouTube için oldukça değişik sahneler sunmakta. Eğer Star Wars serisinin hayranıysanız YouTube arama çubuğuna “Use the force, Luke” yazarak aratmayı deneyin.

ısınla youtube

Beam me up, Scotty

Uzay yolu dizisinden “Işınla bizi Scotty” hatırlıyorsanız YouTube arama çubuğuna “Beam me up, Scotty” yazın. Arama sonuçları ekranınıza ışınlanacak. Bu da ilginç bir hile.

doge meme

doge meme

Youtube arama kısmına doge meme yazmanız durumunda youtube’da daha önce görmediğiniz bir eknla karşılaşacaksınız.

Youtube hilelerinden farkedebnildiklerimiz şimdilik bu kadar. Sizlerde bildiğiniz veya farkettiğiniz hileleri yorum olarak atabilirseniz yazıya ekleyebiliriz. Youtube mobil , Android , ios ve Windows sürümlerini aşadaki linklere tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Telefonunuz üzerinden de arama yaptığınız zaman bu hileleri görebilirsiniz.

Youtube Android

Youtube iOS

Youtube Windows Phone

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*