Anasayfa / Multimedya / BluTV hesabı nasıl silinir?

BluTV hesabı nasıl silinir?

Blutv hesabı nasıl silinir veya üyelik nasıl iptal edilir? Sorularına cevap vermeye çalışacağız. Blutv’de üyelik iptalini dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Üyelik iptalinden sonra herhangi bir ödeme alınmaz fakat üyeliği silme gibi bir seçenek yoktur. Bunun detaylarına yazımızda ulaşabilirsiniz.

Reklamlar

BluTV, 2015 yılında kurulan, gerçek zamanlı veri akışı hizmeit veren bir medya sağlayıcısıdır. Bilgisayar, mobil cihazlar ve akıllı televizyonlar üzerinden erişilebilen uygulama, canlı televizyon yayınlarının yanı sıra film, dizi, spor, yaşam ve yetişkin türlerinde yerli ve yabancı içerikler sunmaktadır.

Üyelik nasıl iptal edilir ?

Reklamlar

Blutv üyeliğini iptal etmek için web arayüzünden giriş yapmanız gerekiyor. Web sitesine girerek, hesabınızı açın.

Hesap ayarlarınızda “Ödeme bilgilerim” seçeneğine giriş yapın.

Bu alanda “İptal et” seçeneğine tıklayarak, aboneliğinizi iptal etme sebebinizi belirterek aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Hesabımı nasıl silerim ?

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi hesap silme seçeneği maalesef yoktur. Blutv, kullanıcıların hesaplarını silmesine izin vermemektedir. Bu konuda iletişime geçtiğimiz zaman aşağıdaki cevabı alıyoruz:

Platform olarak Türk Ticaret Kanunu gereği müşteri bilgileri 10 yıl boyunca aramızdaki ticari ilişki vuku bulduğu için saklanması gerekmektedir. Üyeliğinizi iptal ettiğiniz taktirde, siz aktif etmediğiniz sürece sizden ödeme alınmaz.

İletişim bölümünden veya telefon destek ile hesap silme talebinde bulunduğunuz zaman yetkililer bu şekilde cevap vermektedir. Aboneliğinizi durdurduktan sonra hesabınızı kullanmasanız dahi açık kalıyor. İşlem hakkında sorularınızı yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*