Anasayfa / Multimedya / Youtube Abone ve Beğeniler Nasıl Gizlenir
Sponsorlu Bağlantılar

Youtube Abone ve Beğeniler Nasıl Gizlenir

Youtube hesaplarınızda, abone olduğunuz sayfaları gizlemek istiyorsanız veya beğendiğiniz videoları sizden başkasının görmesini istemiyorsanız gizlilik ayarlarını düzenleyerek bunu yapmanız mümkün. Youtube’ta açılan tüm hesaplarda varsayılan olarak bu seçenek aktif gelir. Herhangi biri youtube profilinize giriş yaptığı zaman bu bahsettiğimiz tüm bilgileri görebilir. Kişisel verilerinizin güvenliği için bu seçenekleri kapatmanız faydalı olabilir. Tüm sosyal medya hesaplarda olduğu gibi Youtube’ta da gizlilik ayarlarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz.

İşlemi 2 adımda yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Youtube beğeni ve Abonelik bilgileri nasıl gizlenir ?

Abone bilgilerini ve beğenilerinizi gizlemek istediğiniz hesabınıza giriş yapın. Birden fazla hesaba sahipseniz , bu hesaplar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Sağ üst köşede bulunan seçeneğe tıklayıp Çark simgesi ( ayarlar ) seçeneğine tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Youtube ayarlar

Gizlilik seçeneği altında bulunan “Beğenilen tüm videolarımı ve kayıtlı oynatma listelerimi gizli tut ve Tüm aboneliklerimi gizli tut” seçeneklerinde bulunan tikleri kaldırın.

Ayarların hemen altında bulunan Kaydet seçeneğine tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

Herkese açık işlemlerinizi etkinlik feed’inizde yayınlamak isteyip istemediğinize karar verin. Gizli videolarda gerçekleştirdiğiniz işlemler yayınlanmaz. Feed’inizde yayınlananlar, bağlı uygulamalarda veya web sitelerinde de görünebilir.

youtube-gizlilik

İşlemleri tamamladıktan sonra profilinizde “Abone ve beğeni” bilgileri kesinlikle görünmeyecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın