Anasayfa / Sosyal Medya / Swarm Hesabı Silme Nasıl Yapılır

Swarm Hesabı Silme Nasıl Yapılır

Swarm hesabı silme nasıl yapılır ? Swarm hesabınızın çeşitli nedenlerden dolayı silmek ve tamamen ulaşılamaz hale getirmek istiyorsanız aşağıdaki resimli anlatımı takip ederek, hesabınızı silebilirsiniz.

Reklamlar

Swarm ilk yayınlandığı günlerde oldukça ilgi çeken bir uygulama olmuştu fakat kullanıcıların çeşitli gizlilik endişelerinden dolayı uygulama giderek popülerliğini kaybetmeye başladı. Foursquare olarak yayın hayatına başlayan uygulama, yer bildirimi paylaşımı gibi özellikleri Swarm uygulamasıyla sunmaya başladı. Temelinde bulunduğunuz lokasyon bilgisini paylaşarak sosyalleşmeye çalıştığınız bu uygulama ile, arkadaşlarınızla nerede olduğunuzu paylaşabilir,  profilinize girebilir, plan yapabilir ya da yaptığınız yer bildirimlerini görebilirsiniz.

Hesap kapatma nedenlerinden biri de; Swarm’da kullanıcılar yer bildirimi yaptıkça puanlar kazanır. Bildirimleriniz arttıkça puanlarınızda artar. Bu durum bir süre sonra kullanıcılar için oldukça sıkıcı bir hal almaya başlıyor. Gizlilik endişeleri kadar uygulamanın uzun bir kullanımdan sonra herhangi birşey vadetmemesi de kullanıcıların hesaplarını kapatma nedenlerinin başında geliyor.

Reklamlar

Swarm hesabı silme işlemi nasıl yapılır ?

Swarm hesap silme linkine giriş yapmak için tıklayın.

Sayfaya giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken işlemler oldukça basit.

Öncelikle hesap kapatma nedeninizi işaretlemeniz gerekiyor. Burada dilediğiniz seçeneği işaretleyebilirsiniz. Daha sonra “Delete Account” seçeneğine tıklayın.

Swarm Hesabı Silme

Son olarak hesabınızı silmeden önce şifrenizi girerek , hesabın size ait olduğunu kanıtlamanız gerekmektedir.

Açılan ekrana hesap şifrenizi girerek “Confirm” seçeneğine tıklayın.

Swarm onay

İşlemden sonra Foursquare ana sayfasına yönlendirileceksiniz. Hesabınızı silmeden önce , eğer yedekleriniz varsa, bu yedekleri aldığınızdan emin olun. Hesap silme işlemini yaptıktan sonra 15 gün boyunca hesabınıza giriş yapmamanız gerekmektedir. 15 günün sonunda hesabınızla ilgili tüm bilgiler silinmiş olacaktır. Bu süre içinde arkadaşlarınız profilinize erişemeyecektir.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*