Anasayfa / Sosyal Medya / instagram hesabımı yanlışlıkla sildim-dondurdum [Çözüm]

instagram hesabımı yanlışlıkla sildim-dondurdum [Çözüm]

Kısa bir süre önce kendi instagram hesabımızda bir sorun ile karşılaştık. İnstagram hesabımızı dondurduk fakat açmak istediğimiz zaman hata ile karşılaştık. Yeniden kayıt olmak istediğimiz zaman da “Bu bilgiler kullanılıyor” hatası ile karşılaştık. Hesabımızı aşağıdaki yöntemi takip ederek kurtardık ve hesabımı yanlışlıkla sildim -dondurdum tekrar nasıl açabilirim ? Diyen kullanıcılar için çözüm yöntemini paylaşacağız.

Reklamlar

instagram hesabınızı yanlışlıkla sildiğiniz zaman veya dondurduğunuz zaman hesap bazen bug’a düşüyor ve hesabınızı tekrar açamıyorsunuz. Bu durumda yapmanız gereken tek çözüm yöntemi; instagram ile doğru yöntemi kullanarak iletişime geçmek olacaktır. İnstagram bu tarz taleplere 24 saat içinde cevap vererek, hesabınızı tekrar kullanmanıza yardımcı oluyor. Şimdi silinen – dondurulan hesabı nasıl kurtaracağımıza geçelim..

instagram hesabı nasıl kurtarılır ?

Yapacağımız işlem çok basit. iki adımda hesabımızı kurtarabiliriz.

Reklamlar

Linke #tıklayın

Kişisel hesabınız için Hayır seçeneğini işaretleyerek, nufus cüzdanında yazan adınızı soyadınızı, instagram kullanıcı adınızı, eposta adresinizi ve Ülke seçimi kaparak gönder seçeneğine tıklayın.

Yazdığınız mail adresine aşağıdaki gibi bir mail gönderilecektir. Size gönderilen kodu ve instagram kullanıcı adınızı A4 kağıda yazarak, kağıt elinizde okunur şekilde selfinizi çekin. .JPEG uzantılı olarak mail’e cevap verin ve bu resmi gönderin.

Çektiğiniz resim okunur olmalı ve herhangi bir filtre olmamalıdır.

Merhaba, Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Size yardımcı olabilmemiz için bu hesabın size ait olduğunu onaylamamız gerekiyor. Lütfen bu e-postayı, aşağıdaki kodun el yazısıyla yazılmış bir kopyasını elinizde tutarken çekilmiş bir fotoğrafınızı ekleyerek yanıtlayın. 3—- Gönderdiğiniz fotoğrafın aşağıdaki koşulları karşıladığından emin olun:

  • Yukarıdaki kodun ve ardından tam adınızın ve kullanıcı adınızın boş bir kağıda el yazısıyla yazılmış kopyasını içermelidir.
  • Kağıdı tutan iki elinizi ve yüzünüzün tamamını içermelidir.
  • Aydınlık olmalı; çok küçük, karanlık veya bulanık olmamalıdır.
  • JPEG dosyası olarak yanıt e-postanıza eklenmelidir.

Bu hesap sizin bulunduğunuz hiçbir fotoğrafı içermiyor ve başka bir kişiyi veya nesneyi temsil etmek için kullanılıyor olsa dahi, söz konusu koşulları karşılayan bir fotoğraf gönderene kadar size yardımcı olamayacağımızı aklınızda bulundurun.

İşlemden sonra 24 saat içinde hesabınızı sıfırlamak için bir bağlantı gönderilecektir ve hesabınızı tekrar kullanabilirsiniz.

instagram hesabımı yanlışlıkla sildim – dondurdum gibi hatalardan bu işlem ile kolayca kurtulabilir, hesabınızı geri alabilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*