Anasayfa / Sosyal Medya / Twitter Toplu Tweet , DM ve Favorites Nasıl Silinir

Twitter Toplu Tweet , DM ve Favorites Nasıl Silinir

toplu tweet dm silme

Reklamlar

Twitter‘da toplu olarak Tweet , Direk Mesaj ( DM)  ve Favorileri silmek için oldukça faydalı bir yazılımı resimli anlatım ile sizlerle paylaşacağız. İnternette bu konuda birçok yazı ve yazılımlar var fakat bu yazılımların çoğu çalışmamakta veya sınırlı bir hizmet sunmaktadır. Yazılım toplu silme işlemini sınırsız olarak sunmaktadır. 5 Bin 10 Bin Tweet’i bile tek tuşla kolaylıkla silebilirsiniz. Bu işlemin geri dönüşü yoktur. Programın virüstotal ve diğer virüs taramaları yapılmıştır. Dilerseniz sizde indirip dosyayı taradıktan sonra güvenle kullanabilirsiniz.

Yazılım tüm Windows işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Resimli anlatımı takip ederek işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Reklamlar

Toplu Tweet , Direk Mesaj , Favori nasıl silinir ?

Öncelikle yazılımı indirmek için #Tıklayın.

Yazılımı indirip kurduktan sonra Twitter hesabınıza giriş yapın. Kimlik doğrulaması sağlayan pin numarasını kullanarak hesabınızı açın.

Tweet silme giris

Delete Tweets: Tüm tweet’lerinizi bu menüyü kullanarak silebilirsiniz. Silme işlemini başlatmadan önce https://twitter.com/settings/account adresine girerek Twitter arşivinizi indirebilirsiniz. Herhangi bir filtreleme yapmadığınız taktirde tüm bilgiler silinecektir. Dilerseniz seçenekleri aya göre filtreleyerek belirli ayları silebilirsiniz.

Delete Favorites – Delete Direct Messages: Bu seçenekler ile favori ve DM’leri silebilirsiniz. Twitter tarafından her 15 dk için 3000 işlem sınırı olduğundan daha fazla sayıda silme işlemi için beklemeniz gerekebilir. Programın açık olması halinde silme işlemi otomatik olarak tekrar başlayacaktır.

Tweet silme 1

Yapılan işlemleri ve aşamaları detaylı olarak görebilirsiniz. Bekleme süreleri ve sınırlamalar olması durumunda yazılım otomatik devreye girecektir.

Tweet silme 2

Tweet’lerin tamamı listelendikten sonra Gün / Ay / Yıl gibi özel filtrelemeler sorulacaktır. Burada dilerseniz tüm içerikleri seçebilir , dilerseniz de belirli bir grubu işaretleyerek sadece bu kategorilerin silinmesini sağlayabilirsiniz. Tüm ayarlarınızı yaptıktan sonra “Erase selected tweets” seçeneğine tıklayarak işlemi başlatabilirsiniz. Silinen bilgileri geri alma şansınız yoktur. Bu yüzden yazının başında belirttiğimiz gibi bilgilerinizi indirmenizi öneririz.

Tweet silme 3

Bu sayede Twitter hesabınızı çok kısa bir süre içerisinde temizleyebilirsiniz. Normal şartlarda bu işlemleri tek tek yapmak neredeyse imkansızdır. İlerleyen zamanlarda yazılıma eklenen özellikler kullanımınıza sunulacaktır. Kurulum ve kullanımda sorun yaşayan kullanıcılar yorum atarsa tekrar yardımcı olabiliriz. Twitter toplu silme yazılımı sürekli aktif ve ücretsiz olacaktır.

Reklamlar

Bir yorum

  1. merhaba teşekkür ederim öncelikli fakat benim dm kutum dolu ama programda sıfır gösteriyor. yardımcı olur musunuz ?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*