Anasayfa / Sosyal Medya / Facebook Sayfa Nasıl Kapatılır
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Sayfa Nasıl Kapatılır

Facebook’ta açılan bir sayfa nasıl kapatılır konusunu resimli olarak anlatacağız. Facebook’ta daha önceki konularımızda sayfa nasıl açılır ve sayfa ayarları hakkında birçok bilgiler vermiştik.

Açmış olduğunuz sayfalar zaman içerisinde ilgi toplamadıysa kapatmayı düşünebilirsiniz. Reklam amaçlı gelen “sayfaya olan ilgiyi yükseltmek istemez misiniz ? ” tarzı mesajlardan sıkıldıysanız ve zaman tünelinde sayfanın artık görünmesini istemiyorsanız aşağıdaki işlemleri yaparak , sayfayı tamamen yayından kaldırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sayfa nasıl silinir ?

Sayfanıza giriş yapın.

1. Yeni görünümde sayfanın hemen üstünde bulunan Ayarlar menüsüne tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar

facebook sayfa ayarlar

2. Ayarlarda bulunan en alt satıra gelerek Sayfayı Kaldır menüsünü düzenleye tıklayın

3. Sayfa isminin hemen yanında bulunan “Sayfayı sil” seçeneğine tıklayarak sayfanızı silebilirsiniz..

Sayfa silme

Sayfanızı tekrar aktif hale getirmek istemediğiniz sürece sayfa belirlenen günde tamamen silinecektir. Önemli verilerinizi sayfa silinmeden önce almanızı tavsiye ediyoruz.

NOT: Sayfanı silmek, Sayfanı kimsenin göremeyecek ve bulamayacak olması anlamına gelir. Sil düğmesine tıkladıktan sonra fikrini değiştirmen halinde Sayfanı 14 gün içerisinde geri yükleyebilirsin. Bu süre sonunda Sayfanı kalıcı olarak silmek isteyip istemediğini onaylaman istenecektir. Sayfayı silmek yerine yayından kaldırmayı seçersen, Sayfanı sadece yöneticiler görebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

2 yorum

  1. Teşekkürler Serkan.

Bir Yorum Yazın