Anasayfa / Sosyal Medya / İnstagram Hesabınızda Sıra Dışı Hareketler Çözümü

İnstagram Hesabınızda Sıra Dışı Hareketler Çözümü

İnstagram hesaplarınız şüpheli işlemler görüldüğü zaman “Hesabınızda bazı sıra dışı hareketler fark ettik hesabını doğrulamak için sana bir güvenlik kodu göndereceğiz. Reklam hesabınızda bazı sıradışı hareketler olduğundan, reklamlarınızı durdurarak hesabınızı koruyoruz. Siz hesabınızı doğruladıktan sonra, mevcut bakiyenizi kullanarak reklamlarınızı yeniden başlatacağız.” şeklinde hata kodu alabilirsiniz. Bu hatayı almanızın birçok nedeni olabilir fakat temel olarak, hesabınıza sürekli giriş yaptığınız ip dışında bir adresten giriş yaptığınız zaman, aynı anda farklı lokasyonlardan giriş yaptığınızda veya çeşitli uygulamalar aracılığıyla hesabınıza giriş yapıldığı zaman bu tarz hatalar alabilirsiniz. Hatayı aldıktan sonra hesabınızı güvene almanız gerekmektedir. Bunun için kayıtlı telefon numaranıza veya E-posta adresinize doğrulama kodu gönderilmektedir. Gönderilen doğrulama kodunu onaylayarak hesabı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Reklamlar

Doğrulama işlemini yaptıktan sonra Ayarlardan , uygulamaları yönet seçeneğine giriş yaparak burada kaynağını bilmediğiniz uygulamalara verdiğiniz yetkileri iptal etmeniz gerekmektedir.

Hesap güvenliğinizi arttırmak için hesabınızın şifresini değiştirmeyi de deneyebilirsiniz. Güvenli şifre oluşturma hakkında sitemizde arama yaparak ilgili makalelerimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca İnstagram güvenlik ayarlarına girerek hesap kurtarma seçeneklerinizi tekrar gözden geçirmenizi öneririz. İnstagram hakkında diğer soru ve sorunlarınız için aram alanını kullanabilirsiniz.

Reklamlar
Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

10 yorum

  1. e postama erişimim yok peki bu durumda ne yapmalıyım
    ve bu kadar sorun bildiren insanlar olmuş yardımcı olmuyorsunuz!!!!!!!

  2. güvenlik kodu mailime gelmiyor…

  3. hesabımı onay kodu gelmiyor

  4. benımde aynı sey oldu e postam a kod yolluyorum ama gelmıyo ve 5 bin takıpcım vardı sımdı alamassam hesabı gidicek 🙁

  5. Onay kodu gelmiyor

  6. Merhabalar.. instagram hesabıma giremiyorum hesabınızda bazı sıradışı hareketle farkettik diyor.. e-postana kod gönder diyo ve e-postama kod gelmiyor. Spam klasörümü de kontrol ettim. Facebook da kullanmıyorum. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*