Anasayfa / Sosyal Medya / Facebook son görülme kapatma

Facebook son görülme kapatma

Facebook veya Messenger‘da son görülme zamanını, çevrimiçi görülme zamanını kapatma seçeneği mevcuttur. Dilerseniz Messenger hesabınızı çevrimdışı olarak ayarlayarak, arkadaşlarınızın sizin son görülme ve çevrimiçi bilgilerinizi görmesini engelleyebilirsiniz.

Reklamlar

Son görülme zamanınızı telefon ve bilgisayarınızda kapatabilirsiniz fakat görüldü uyarısını kapatmak için Google Chrome kullanmanız gerekmektedir. Bu işlem Chrome ekletisi ile sadece bilgisayarlarda yapılmaktadır. Messenger mobil uygulamalarında bu seçeneği kapatmak maalesef mümkün değildir. Bu işlemi yaptığını vadeden uygulamalar genellikle sahte olduğu için boşuna yüklememenizi tavsiye ediyoruz.

Messenger son görülme nasıl kapatılır ?

Son görülme zamanınızı kapatmak için Messenger hesabınızı çevrimdışı yapmanız gerekmektedir.

Reklamlar

Telefon veya bilgisayarınızda Messenger / Ayarlar seçeneğine girin. Hesap seçeneğini yanında bulunan tiki kapalı duruma getirerek, sürekli olarak çevrimdışı görünebilirsiniz.

Çevrimdışı ike arkadaşlarınızdan mesaj alabilir, sizde mesaj atabilirsiniz.

Görüldü uyarısı nasıl kapatılır ?

Görüldü uyarısını kapatmak için Google Chrome web sürümünü kullanmanız gerekmektedir. Unseen for Facebook eklentisini kullanarak işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Google Chrome eklentisini indirmek için tıklayın.

Facebook görüldü uyarısını engellemek için Unseen for Facebook eklentisini yüklemeniz gerekmektedir.Eklentiyi yüklemek için; Chrome’a Ekle‘yi tıklayın. Bazı uzantılar için uzantının erişebileceği verilerin listelendiği bir iletişim kutusu görürsünüz. Uzantının verilerinize erişmesine izin vermek ve uzantıyı yüklemek için Uzantıyı ekle‘yi tıklayın.

Chrome eklenti nasil yuklenir

Eklentiyi yükledikten sonra otomatik olarak aktif olacaktır. Artık size gönderilen mesajlarda, karşınızdaki kullanıcı mesajı görüp görmediğinizi anlamayacaktır.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir yorum

  1. Kardeş eline sağlık

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*