Anasayfa / Yazılım / iPhone zip dosyası nasıl açılır

iPhone zip dosyası nasıl açılır

iPhone, iPad veya iPod touch cihazlarda zipli ve rarlı sıkıştırılmış dosyaları açmak veya mevcut dosyalarınızı sıkıştırmak için iZip – Zip Unzip Unrar Tool uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama aracılığıyla ücretsiz olarak dosyalarınızı sıkıştırarak , açabilirsiniz.

Reklamlar

Dosyaları sıkıştırma işlemi,  çoklu dosyaları mail olarak iletmek istediğiniz zaman veya size gönderilen sıkıştırılmış dosyaları açmak için gereklidir. Bu tarz yazılımlar her telefonda olması gerekmektedir. Özellikle telefonunuzu iş için kullanıyorsanız, gün içinde size gönderilen dosyalarda mutlaka sıkıştırılmış dosyalar ile karşılaşabilirsiniz. Eğer telefonunuzda gerekli uygulama yoksa, dosyaları açarken bu uzantı desteklenmiyor hatası alırsınız ve dosyaların içeriğini göremezsiniz. Bu durumda yapmanız gereken bilgisayarınızı açmak olacaktır. Eğer uygulamayı telefonunuza kurarsanız, dilediğiniz zaman bu dosyalara kolayca erişebilirsiniz.

Zipli dosyalar nasıl açılır ?

Apple Store‘dan uygulamayı indirmek için tıklayın.

Reklamlar

Uygulamayı indirdikten sonra cihazınıza otomatik olarak yüklenecektir. Yükleme tamamlandıktan sonra sıkıştırılmış dosyalarda uygulamanın simgesi görünecektir. Dosyaya dokunarak uygulama aracılığıyla dosyanın içeriği açılacaktır.

Mevcut dosyalarınızı sıkıştırmak için de uygulamayı çalıştırarak Files seçeneğinden sıkıştırmak istediğiniz dosyayı seçin. Dosyayı seçtikten sonra dilerseniz sıkıştırmadan önce dosyaya şifre atayabilirsiniz. Şifre seçeneğini de seçtikten sonra dosyalar sıkıştırılacaktır.

Uygulamanın kullanımı hakkında merak ettiğiniz konularda, yorum atarak bizlere iletebilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir yorum

  1. teşekkür ederim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*