Anasayfa / Sosyal Medya / instagram takip et diyorum etmiyor

instagram takip et diyorum etmiyor

Instagram kullanıcılarından son zamanlarda çok sık gelen bir soru olan, instagram hesaplarını takip et butonuna tıklıyorum fakat takip edemiyorum sorununun kesin çözümünü paylaşacağız. Instagram’da takip sorunu için birçok farklı neden ve çözüm yolları var. Daha önceki yazılarımızda takip sorunu hakkında detaylı bilgi vermiştik. Bugün, daha spesifik bir sorun olan, takip et butonuna basar basmaz tekrar aynı butonun görünmesi sorununu anlatacağız.

Reklamlar

Normalde bir instagram hesabını takip etmek istediğiniz zaman, takip etmek istediğiniz hesabın gizlilik kurallarına göre 2 farklı seçenek ile karşılaşırsınız. Gizli hesapları takip ederken, takip et botununa bastığınız zaman “istek gönderildi” uyarısı ile karşılaşırsınız. Eğer hesap gizli değilse, takip et botununa basar basmaz hesabı takip etmeye başlarsınız.

instagram takip et butonuna basıyorum fakat takip edemiyorum çözümü

Instagram’da hesabı takip et butonuna basar basmaz, tekrar takip et ekranını görüyorsanız, yukarıda bahsettiğimiz sorunu yaşıyorsunuz.

Reklamlar

Takip et butonuna basında tekrar bu ekranla karşılaşıyorsanız, kullanıcı tarafından engellenmişsinizdir. Instagramda engellendiğiniz zaman bu hesabı takip edemezsiniz ve otomatik olarak takip isteğiniz sistem tarafından reddedilir.

Eğer istek gönderildi ekranı ile karşılaşıyorsanız herhangi bir sorun olmadığı anlamına gelmektedir.

Ayrıca bu yöntem sayesinde engellendiğiniz hesapları tespit edebilirsiniz. Bu konudaki makalemizi inceleyebilirsiniz. instagram’da beni engelleyenleri nasıl öğrenebilirim

İşlem hakkında sorularınızı ve yorumlarınızı bize gönderebilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*