Anasayfa / Sosyal Medya / Twitterda eski tweetleri görme yöntemi

Twitterda eski tweetleri görme yöntemi

Twitter’da eski tweetlerinizi görüntülemek için kullanacağınız basit bir yöntemi sizlerle paylaşacağız. Bu yöntem sayesinde tweetlerinizi kolayca filtreleyebilirsiniz.

Twitter’ın gelişmiş arama özelliğini kullanarak, Twitter’daki bütün etkinliklerinizin aramasını yapabilirsiniz. Eski tweetlerinizi görmek için 2 farklı yol vardır. Dilerseniz gelişmiş aramayı kullanarak, dilerseniz Twitter arşivinizi indirme özelliği sayesinde, tüm hesap aktivitelerinizi indirebilir, bu arşiv içinde bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Biz iki yöntemi de sizinle paylaşacağız. Resimli anlatımı takip ederek işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Reklamlar

Twitterda eski tweetleri görme

Twitter gelişmiş arama menüsüne giriş yapmak için tıklayın.

Arama alanında tarih aralığını seçebilirsiniz.

Reklamlar

Kişiler alanından Bu hesaplardan, bu hesaplara, bu hesaplardan bahseden seçeneklerine hesap ismini yazarak aramanızı filtreleyebilirsiniz.

Ayrıca arama alanına from:Ozengenn since:2016-07-15 until:2016-07-15 formatında, arama tarih aralığını ve hesap adını yazarak da gelişmiş arama yapabilirsiniz. Bu hesaptan, belirttiğiniz tarihte atılan tüm tweetleri listeleyebilirsiniz. Dilerseniz tarih aralığını da değiştirebilirsiniz.

Eski tweetleri görmenin bir diğer yöntemi, hesap arşivinizi indirmektir. Twitter hesap arşivinizi indirerek, tüm tweetlerinize bir ekran üzerinden erişebilirsiniz.

Twitter ayarlara giriş yaparak, Twitter arşivin seçeneğinden arşivi iste seçeneğine tıklayın. Arşiv hazırlanarak mail adresinize iletilecektir. Size gönderilen dosyayı metin belgesi ve benzeri bir metin editörü ile açarak tüm tweetlerinizi görebilirsiniz.

twitter yedekleme arşiv

Bu iki yöntem ile tüm geçmiş tweetlerinizi görebilirsiniz.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*