Anasayfa / Multimedya / Netflix Nedir Nasıl Üye Olunur

Netflix Nedir Nasıl Üye Olunur

Netflix, internet üzerinden hizmet veren, dünyanın en büyük medya sağlayıcılarından biridir. Servis aracılığıyla sevdiğiniz dizi ve filmleri kolayca takip edebiliriniz. 70 milyon’dan fazla abone sayısı ve binlerce içerikle hizmet veren firma, Türkçe altyazı desteği ile hizmet vermeye başlamıştır.

Reklamlar

Dünya çapında büyük izleyici sayısına sahip dizilerin yapımcılığını üstlenen Netflix’te şimdilik Türkçe diziler yayınlanmamaktadır. Ülkemiz için en büyük dezavantajı bu olmakla birlikte, altyazı desteğide tam olarak oturmuş durumda değildir. Yabancı dizi severler oldukça zengin bir içerik sunmaktadır.

Netflix kullanmak için internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. Tv üzerinden servisi kullanmak için  Smart TV, PlayStation 3/4, Xbox One/360, Chromecast, Apple TV veya Blu-ray ‘a sahip olmanız gerekmektedir.

Reklamlar

Mobil cihazlarda ios , android veya windows telefonlarda uygulama indirerek servisi kullanabilirsiniz.

Nasıl üye olunur ?

Servisin 3 farklı üyelik hizmeti vardır. Basic , Standard ve Premium

Basic üyelik: Aylık ücreti 7,99 EUR basic üyelik sahipleri malesef HD yayın izleyememektedir.

Standard: Aylık ücret 9,99 EUR Standard üyelik ile HD yayınları izleyebilir, aynı anda 2 yayını birden izleyebilirsiniz.

Premium: Aylık 11,99 EUR en donanımlı pakettir. Hd yayın ve aynı anda 4 yayını izleme şansına sahipsiniz.

Paket seçimini yaptıktan sonra Continue seçeneğine tıklıyoruz.

 

Açılan ekranda E-mail adresimizi ve kullanmak istediğimiz şifreyi belirliyoruz. “Register” botununa bastıktan sonra ödeme ekranına yönlendirileceksiniz. Ödemeyi yaptıktan sonra servisi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Servisi 1 ay ücretsiz kullanma hakkınız vardır. Dilerseniz satın almadan önce ,  1 ay ücretsiz kullanarak test edebilirsiniz. Ülkemizde Hd veya Ultra hd yayın izlemek isteyenler , çok güçlü bir internete sahip olmaları gerekmektedir. Ultra HD yayın için 25 Mbit bağlantıya sahip olmanız gerekmektedir. Bu durumda İnternet kotası’da düşünüldüğü zaman kısa sürede adil kullanım kotasını aşacağınız anlamına gelmektedir. Neflix hakkında soru ve sorunlarınızı bizlere iletebilirsiniz.

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*