Anasayfa / Mobil / Line “Çağrı ve Sms” Nasıl Engellenir
Sponsorlu Bağlantılar

Line “Çağrı ve Sms” Nasıl Engellenir

line

Kullanımı oldukça yaygınlaşan ücretsiz görüşme ve anlık mesajlaşma uygulaması line gün geçtikçe daha da populer olmakta. Line üzerinde istenmeyen çağrılar ve mesajlar aldığınız zaman bunları engellemeniz çok kolay. Engelleme işlemini farklı bir uygulama ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde istenmeyen reklamlar ve mesajlardan da kurtulabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanacağımız uygulamanın adı; LINE whoscall- Caller ID&Block uygulama istenmeyen çağrıları mesajları tek bir tuşla engelleyebiliyor.  Uygulamayı indirmek için tıklayın ; LINE whoscall- Caller ID&Block

Uygulamanın engelleme hizmeti dışında güzel bir özelliği daha var. Uygulama sayesinde Bilinmeyen numaraları sorgulama ve görüntüleme şansınız da var. Uygulamayı telefonuna kuran kullanıcılar sayesinde oluşturulan veritabanı ile bilinmeyen numaralara ulaşmanız çok kolay hale geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Line hala telefonunuzda kurulu değilse şiddetle tavsiye ediyoruz. Aşağıdaki linklere tıklayarak Android ve iOs versiyonunu indirebilirsiniz. Akıllı telefonunuz için olmazsa olmaz uygulamalardan biridir.

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın