Anasayfa / Mobil / Öğrenciler için Faydalı Android Uygulamalar

Öğrenciler için Faydalı Android Uygulamalar

1342302595_iphone-uygulama

Reklamlar

Cep telefonlarımız hayatımızın her anında bizlere faydalı olabilecek birçok yazılıma sahip. Bugün sizlere öğrenciler için çok faydalı olacağını düşündüğümüz uygulamaları payşacağız.

Akıllı telefonların amaca uygun ve doğru kullanımı ile büyük faydaları dokunmaktadır. İş hayatından , özel hayatınıza kadar birçok alanda işinizi kolaylaştırdığı gibi öğrencilik hayatınızada katkı sağlayacaktır.

Reklamlar

İşte sizler için derlediğimiz başarılı uygulamalar.

Sabah Uyanamıyor musunuz ?

Öğrenciler için en büyük sorun sabahın erken saatinde uyanmaktır. Özellikle üniversite döneminde yoğun tempo içinde sınav saatlerini kaçırmak büyük risktir. Alarm Clock Xtreme Free oldukça başarılı bir alarm uygulamasıdır.

Uygulamanın oldukça dikkat çekici bir özelliği var. Alarmı kapatıp uyumaya devam eden kullanıcılar için matematiksel sorular ,uykunuzu açaçak sorular ile uyanmanızı sağlıyor. Uygulamanın sormuş olduğu soruları , problemleri çözmeden alarm susmuyor.

Piyasadaki en başarılı alarm uygulaması , ücretsiz olarak indirebilirsiniz..

İNDİRAlarm Clock Xtreme Free

Notlar için Evernote

Piyasadaki en iyi not uygulaması Evernote her öğrencinin telefonunda olması gereken bir uygulama. Evernote ile önemli notlarınızı toplayarak gereksiz kagıtlar ve arşivlerden kurtulabilirsiniz.

Uygulama ile fotoğraf çekip not ekleyebilir, yapılacaklar listesi oluşturabilir, hatırlatıcı notlar kaydedebilirsiniz. Ayrıca derslerde not almak için de kullanabileceğiniz uygulama hem bilgisayarınız hem mobil cihazınızla senkronize oluyor, böylece bilgisayarınızda aldığınız nota telefonunuzdan da göz atabiliyorsunuz.

İNDİREvernote

Sözlük Uygulaması

Her öğrenci için önemli bir ihtiyaç olduğunu düşündüğümüz sözlük uygulamasını da sizler sunuyoruz.

Tureng sözlük uygulamaları için en başarılarından bir tanesi. Otomatik tamamlama ile size vakit kazandıran uygulamada arama geçmişinize de bakabilirsiniz. 3 milyondan fazla Türkçe ve İngilizce sözcük ve terimi bulabileceğiniz sözlük uygulaması olan Tureng, ile sözlük ihtiyacınız kalmayacaktır.

İNDİRTureng Sözlük

Reklamlar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*