Anasayfa / Mobil / Whatsapp Sesleri Nasıl Kapatılır

Whatsapp Sesleri Nasıl Kapatılır

Whatsapp’ta sohbet ve zil seslerini açmak / kapatmak için aşağıdaki ayarları uygulayabilirsiniz. Bildirim ayarlarınızı düzenleyerek dilerseniz belirli kişilerden gelen arama ve mesaj seslerini kapatabilir, gruplara göre sesleri düzenleyebilir veya tamamen sesleri kapatabilirsiniz. Whatsapp için kullanılan ekstra uygulamalar bu tarz ayarlarda oldukça zengin menüler sunmaktadır. Herhangi bir uygulama kurmadan , sunulan ayarları kullanarak da bu ayarları kolaylıkla yapabilirsiniz.

Reklamlar

Bildirim ve ses ayarları için aşağıdaki adımları takip edin.

Whatsapp sesleri açmak/kapatmak için;

1. WhatsApp’ı açın.

Reklamlar

2. Menü /Ayarlar / Bildirimler seçeneğine giriş yapın.

Whatsapp bildirimler3. Sohbet Sesleri‘ne gidin.

4. Sesi kapatmak için kutundaki onay işaretini kaldırın. Sesi açmak için kutuyu işaretleyin. seçeneğinde devamında zil sesinizi , tireşim ayarlarını ve diğer bildirim ayarlarını düzenleyebilirsiniiz.

Whatsapp sohbet sesleri

Whatsapp bildirim ayarlarınızı bu menü aracılığıyla düzenleyebilirsiniz. Grup sohbetlerinden gelen sesleri kapatmak için grubun hemen üstünde bulunan ayarlar seçeneğinden “Grubu sessize alabilirsiniz“. Belirlediğiniz süre içinde grup sohbetleri ve etkinliklerinde zil sesleri kapalı olacaktır. Whatsapp hakkında merak edilen bütün bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*