Anasayfa / Mobil / Çalınan veya Kaybolan Telefonunuzu Anında Bulun

Çalınan veya Kaybolan Telefonunuzu Anında Bulun

calinan-cep-telefonu

Lost Droid Finder · Lost Phone

 Android cihazınızı günün birinde kaybettiniz veya çaldırdınız diyelim. Böyle bir durumda ne yapacağınızı hiç düşündünüz mü?

Reklamlar

Lost Droid Finder kaybolan veya çalınan Android cihazınızı bulabilmenizi sağlayacak harika bir uygulama. Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra “Panic mode keyword” kısmına anahtar kelime atamanız gerekiyor. Örneğin “telefonum nerede” gibi. Daha sonra telefonunuza bu anahtar kelimeleri içeren bir mesaj gönderirseniz telefonunuz sesi kısık ve titreşimde olsa bile çalmaya başlıyor. Bu sayede telefonunuz evin içinde bir yerlerdeyse pratik bir şekilde bulabiliyorsunuz.

Diyelim ki telefonunuzu evin dışında bir yerlerde kaybettiniz, bu durumda da aynı mesajı gönderip o sırada telefonu bulan kişinin size, mesajı gönderdiğiniz telefondan ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Reklamlar

Telefonunuzun çalındığı durumda ise “Predator mode keyword” kısmına atayacağınız anahtar kelimeyi telefonunuza mesaj olarak göndererek telefonunuzun bulunduğu konumu belirleyebilir ve Google Maps üzerinden adres bilgisini alabilirsiniz.

Bu muhteşem uygulama, “Sim Guardian” özelliği ile çalınan cihazınıza takılacak başka bir sim kartın numarasını size gönderiyor ve telefonunuzun izini kaybetmemenizi de sağlıyor.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*