Anasayfa / Mobil / Android Yeni Sosyal Medya Uygulamaları

Android Yeni Sosyal Medya Uygulamaları

sosyal medya(4)

Reklamlar

Android cihazların hayatımıza girmesiyle sosyal medya uygulamaları kullanımları günden güne artmaya başladı. Sosyal medya uygulamaları dendiği zaman herkesin aklına Facebook , twitter ,instagram gibi popüler uygulamalar gelmektedir. Ancak son zamanlarda çok başarılı alternatif sosyal medya uygulamaları ortaya çıktı.

Bu uygulamalardan en başarılı bulduklarımızı sizlere tanıtmak istiyoruz.

Reklamlar

Tinder

Tinder , Facebook hesabınız üzerinden kullanabileceğiniz başarılı bir uygulama. Tinder sayesinde facebook hesabınızda farketmediğiniz arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Son derece kullanışlı bir arayüze sahip olan uygulamayı kullanarak size en yakın kullanıcıları tespit edebilme şansına sahip oluyorsunuz.

Yakınlarınızda olan bütün arkadaşlarınızla iletişim kurmanızı sağlayan bu uygulama ile yepyeni arkadaşlıklar kurmaya hazır olun !

İNDİRTinder

Skout

Ücretsiz kullanım sağlayan Skout sayesinde yepyeni bir sosyal medya deneyimi yaşayabilirsiniz. Skout profilinizi dilediğiniz gibi oluşturabilir , durum güncellemeleri paylaşabilir ve farklı görünümler ile süsleyebilirsiniz. Uygulama aracılığıyla yeni sohbet arkadaşları edinebilir , bu kişilerle resim paylaşımları yapabilirsiniz.

Skout’da diğer uygulamalarda göremediğiniz birçok farklı özelliklerde mevcut. Konum bilgilerinizi paylaşmak istediğinizde Skout ile bunu yapmak çok kolay. Skout uygulamasını denemenizi tavsiye ediyoruz.

İNDİRSkout

MeetMe

Çevrenizde bulunan kişilerle tanışmanızı ve iletişim kurmanızı sağlayan Meetme uygulamasıyla yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Facebook benzeri özellikleriyle dikkat çeken uygulamada , durum güncellemeleri yapabilir, fotoğraf paylaşabilir ve dilediğiniz kullanıcılara mesajlar gönderebilirsiniz.

Uygulamada Türkçe dil desteğide mevcut. Uygulamanın bir diğer özelliği , sadece çevrenizde bulunan arkadaşlarınızla değil  dünyanın her yerinden kişilerle iletişim kurmanıza imkan sağlıyor.  Hemen indirerek yeni arkadaşlıklar kurmaya başlayabilirsiniz.

İNDİRMeetMe

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*