Anasayfa / Mobil / Android En iyi Antivirüs Programları “Türkçe Ücretsiz”
Sponsorlu Bağlantılar

Android En iyi Antivirüs Programları “Türkçe Ücretsiz”

android virüs

Android akıllı telefonlarımız hayatımızda büyük bir yer kaplıyor. internet ,sosyal medya ve bankacılık işlemleri gibi birçok özel işlemlerimizi telefonlarımızda kullanmaktayız. Bu sebepten dolayı artık telefonlarımızın virüs koruması da olmak zorunda.

Aşağıda vermiş olduğumuz android virüs programları türkçe ve ücretsizdir. Verdiğimiz linklere tıklayarak indirebilirsiniz. Programların populerliğine göre bir sıralama yapılmıştır.  www.ozengen.com

Sponsorlu Bağlantılar

1) Avast Mobile Security & Antivirus

Avast’ın ücretsiz virüs koruma programı oldukça güçlü ve etkin çalışan bir android uygulaması. Virüs koruma özelliğinine ek olarak uzaktan kısa mesajla telefonunuzu yönetme gibi çalınma sırasında uygulayabileceğiniz özelliği ile çok kullanışlı bir uygulama.

İNDİR

2) Bitdefender Mobile Security and Antivirus

Bitdefender’dan yıllık yaklaşık 10 $ ücret karşılığında kullanabileceğiniz bir uygulama. Çok üstün bir performansa sahip ve telefonunuzu baştan aşşağı 10 saniye gibi kısa bir sürede tarayabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar
İNDİR

3) Kaspersky Mobile Security

Kaspersky’den android için geliştirilmiş virüs ve çalınmaya karşı koruma özelliklerinin yanında telefonunuzda gizli bilgilerinizi saklamaya da olanak sağlayan bir uygulama.

İNDİR

4) Norton Security Antivirus

Virüse karşı üstün koruma sağlayan Norton andorid antivirüs uygulaması kullanımı oldukça yaygın bir uygulama. Yıllık fiyatı yaklaşık 30 dolar.

İNDİR

5) McAfee Antivirus & Security

Yıllık fiyatı Norton ile aynı olan McAfee antivirüs uygulaması, virüs korumasının yanında mesaj, rehber ve diğer dosyaların yedeklenmesini yapabiliyor.

İNDİR

Programları android tablet ve telefonlarınızda kullanabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir yorum

Bir Yorum Yazın