Anasayfa / Mobil / Cep telefonunuz ile TV kumanda etmek

Cep telefonunuz ile TV kumanda etmek

SURE Uzaktan Kumanda yazılımı sayesinde, cep telefonunuz ile Televizyonunuzu kumanda edebilirsiniz. Sure uygulamasının yetenekleri bununla da bitmiyor. Televizyon, Klime, Apple TV, Chromecast, Projektör, Ev otomasyonu uygulamaları gibi birçok cihazı kumanda edebilirsiniz. Kumanda konusunda, markette bulabileceğiniz en başarılı uygulama diyebiliriz.

Reklamlar

SURE Universal ev aletleriniz ve dijital medya cihazlarınız için ÜCRETSİZ bir Uzaktan Kumanda çözümüdür. SURE Universal, televizyonların, kablo kutularının, alıcıların ve hatta klimaların kolay kontrolü için kızıl ötesi kullanır. Akıllı televizyonlar ve medya akışı cihazlarını kontrol etmek için ise WiFi kullanır. Ayrıca, SURE Universal kullanarak telefonunuzdan bir akıllı televizyona fotoğraflar ve videolar gönderebilirsiniz.

Kumanda uygulaması, fare ve klavye dahil olmak üzere, akıllı televizyonları ve medya akışı cihazlarını kontrol etmek için WiFi kullanır. Ayrıca, telefonunuzdan bir akıllı televizyona fotoğraf ve video gönderebilirsiniz. Sevdiğiniz fotoğraflarınız ve videolarınız telefonunuzda iyi görünür, ama büyük bir yüksek çözünürlüklü televizyon ekranında muhteşem görünecekler. Bu özelliği denemenizi öneririz. Uygulamayı tamamen ücretsiz kullanabilirsiniz.

Reklamlar

Uygulamayı indirmek için tıklayın.

Uygulamayı indirdikten sonra, kumanda etmek istediğiniz aygıtı seçerek, telefonunuz ile eşleştirin. Yönetmek istediğiniz cihazın marka model bilgilerini doğru olarak girmeniz önemlidir.

İşlem tamamlandıktan sonra cihazlarınızı kumanda etmeye başlayabilirsiniz ! uygulama hakkında fikirlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*