Anasayfa / Mobil / iphone fotoğraflar bilgisayarda görünmüyor çözüm

iphone fotoğraflar bilgisayarda görünmüyor çözüm

iPhone telefonlarda karşılaşılan, fotoğrafların bilgisayarda görünmeme problemini nasıl çözeceğinizi anlatacağız. Sadece fotoğraflar değil, telefonunuzda bulunan hiçbir dosyaya erişemiyor musunuz ? Bunun için yapılması gereken bazı adımlar vardır.

Reklamlar

iPhone’da bulunan resimlerinizin bilgisayarda görünmemesinin birkaç temel nedeni vardır öncelikle orjinal USB kablo kullandığınızdan emin olun.

Fotoğraflar bilgisayarda görünmüyor sorunu çözümü

Öncelikle telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayarak, telefonunuzun doluluk oranını kontrol ediniz.

Reklamlar

Telefonunuz dolu olmasına rağmen aşağıdaki gibi ekranla karşılaşabilirsiniz. Bu durum, dosyaları görüntülemeye yetkiniz olmadığı anlamına gelmektedir.

Telefonunuzu bilgisayardan çıkarıp tekrar takın.

Telefonunuzu kilit ekranından çıkarın!

Bu aygıtın fotoğraflara ve videolara erişmesine izin verilsin mi ekranında “İzin ver” seçeneğini işaretleyin. aksi taktirde, hiçbir dosyayı görüntülemezsiniz.

İşlemden sonra dosyalara tekrar erişmeyi deneyin. Telefonunuz kesinlikle kilit ekranında olmamalıdır! Eğer sorun devam ediyorsa aşağıdaki adımı kontrol edin.

Eğer hala resimleri göremiyorsanız veya resimleri eksik görüyorsanız. iPhone depolama aygıtına sağ tıklayarak veya otomatik açılış ekranında “Resimleri ve videoları al” seçeğine tıklayın.

Bu sayede işletim sistemi ve telefon arasındaki senkronizasyon tamamlanarak resimleriniz görüntülenecektir.

Bu iki adımdan herhangi birini kullanarak sorunu çözebilirsiniz İşlem hakkında detaylı bilgi ve destek için yorum gönderebilirsiniz. Bunun haricindeki “iPhone telefondaki resimleri görememe” sorunları için drive güncelleme işlemini deneyebilirsiniz. Bilgisayarınızın USB girişinin çalıştığından da emin olmanız gerekmektedir.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir yorum

  1. telefona izin vermemişim o yüzden gelmiyordu hiçbir şey şimdi düzeldi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*