Anasayfa / Mobil / Getcontact numara silme nasıl yapılır

Getcontact numara silme nasıl yapılır

Merhaba Ozengen.com takipçileri. Bugün, son zamanların popüler uygulaması Getcontact’tan numaranızı, isminizi, rehberinizi nasıl silebilirsiniz konusunda bilgi vereceğiz. Bu tarz bilgilerinizi uygulama ile paylaşmak istemiyorsanız, uygulama izinlerini reddetmeniz gerekiyor. Bunu daha önceki yazılarımızda dile getirmiştik.

Reklamlar

Getcontact kurulum sonrası rehber izinleri alarak, rehberinizdeki bilgileri kullanmaktadır. Bu bilgileri uygulama ile paylaşmak veri güvenliği açısından tavsiye edilmemektedir. Getcontact’ın asıl amacı, kişilerin rehberde nasıl kaydedildiğini göstermek. Bu bilgiye ulaşabilmek için de rehberinizi kullanarak, numaranızı kullanmaktadır.

İşin özü, uygulamaya kayıtlı numaranızı, isiminizi silmek için aşağıdaki işlemleri takip edebilirsiniz. Bu işlemden sonra numaranız tamamen silinmektedir.

Reklamlar

Getcontact’tan numaramı nasıl silerim ?

Getcontact numara silme ekranına giriş yapmak için tıklayın.

Açılan ekranda ülke seçimini yaptıktan sonra silmek istediğimiz cep telefonu numarasını giriyoruz.

Ayarlar menüsüne giderek hesabınızı kaldırın. Ayarlar sekmesi> GetContact Hakkında> Hesap Ayarları> Hesabı kaldır’ı seçin. Numaranın kaldırılmasının 24 saat kadar sürebileceğini lütfen unutmayın.

Açılan ekranda numaranızı kontrol ederek işlemleri devam ettirin.

Son olarak Enter your code ekranında telefonunuza gelen doğrulama kodunu girerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

İşlemler tamamladıktan sonra, numaranız uygulamadan tamamen silinecektir. Uygulama hakkında basında çıkan habere çok fazla itibar etmeyiniz. Uygulama, dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılıyor. Dilediğiniz zaman numaranızı ve hesabınızı silme seçenekleri de sunulmuş durumda. Uygulama hakkında sorularınızı yorum atarak bizlere iletebilirsiniz.

Güvenlik endişeleriniz ve sormak istediğiniz sorular için help[et]getcontact.com adresinde yetkililere ulaşabilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*