Anasayfa / Multimedya / internetsiz Youtube Dönemi
Sponsorlu Bağlantılar

internetsiz Youtube Dönemi

Youtube’dan bugün yapılan açıklama ile, bir süredir üzerinde oldukları videoların “çevrimdışı” izlenebilmesi için yaptıkları çalışmalarda yeni bir adım atıldı. Mobil üzerinde etkili olacak bu yeni özellik, videoların cep telefonuna indirilmesini ve bu sayede videoların çevrimdışı iken de izlenebilmesine etkin kılıyor. Youtube’un kalite ve hizmet politikalarında videoların indirilmesi, bir ihlal oluştursa da bunun nasıl çözüleceği merak konusu.

youtube yeni logo

Sponsorlu Bağlantılar

Tüm bu olurdu-olmazdılara rağmen, aslında Youtube geçen sene yarı-indirme modülü olarak Android cihazlarda hizmet veriyordu. Bu modül, videoyu bir kez izlediğinizde tekrar izlemek için çok fazla bir kotanın harcanmaması idi. Yeni gelecek hizmet ile birlikte, videoları tek sefer izlemeniz yeterli olacak ve bir daha o video için internet harcamak zorunda kalmayacaksınız. İstediğiniz an, internetiniz olsun ya da olmasın ücretsiz izleyebileceksiniz.

Yeni gelecek hizmetin neler sunacağı merakla beklenirken, Kasım ayında tüm cihazlar için (iOS – Android) kullanıma açılacağı tahmin ediliyor. 

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir Yorum Yazın