Anasayfa / Multimedya / Mozilla Firefox ile Görüntülü Sohbet Nasıl Yapılır

Mozilla Firefox ile Görüntülü Sohbet Nasıl Yapılır

mozilla 26

Reklamlar

Mozilla Firefox yepyeni bir özellik ile kullanıcıların karşısında ! Telefonica firmasının desteği ile geliştirilen bu özellik ile tıpkı Skype gibi yazılımlarda olduğu gibi arkadaşlarınızla sesli ve görüntülü görüşme yapabileceksiniz. Firefox Hello özelliğini kullanarak arkadaşlarınızla bağlantı kurabilirsiniz. Kendinize özel hesap açarak kişi listenizi oluşturabilir ve kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Firefox Hello görüntülü mesajlaşma,35’inci sürümüyle gelen bir yenilik ve WebRTC kullanan tarayıcılar arasında hızlıca görüntülü görüşme başlatılmasını sağlıyor. Herhangi ek bir yazılım kullanmadan Firefox, Chrome veya Opera kullanıcıları ile sohbet edebilirsiniz.

Reklamlar

Mozilla Firefox    

indir-ozengen

Hola For Firefox ile engelli sitelere nasıl girilir ?

Mozilla firefox’unuza eklentiyi kurmak için aşağıki linki kullanabilirsiniz.

indir-ozengen

 

Eklentiyi indirdikten sonra aşağıdaki işlemleri yaparak tarayıcınıza kurabilirsiniz.

1. Mozilla ayarlar simgesine tıklayarak “Eklentiyi dosyadan yükle” seçeneğine tıklayın.

2. Tamindir’den indirmiş olduğunuz eklenti dosyasını yolunu seçiniz.

dosyadan eklenti yukleme

3.Şimdi kur” seçeneğine tıklayarak eklenti kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

mozilla eklenti kur

Hola For Firefox, ile engelli sitelere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Engelli sitelere ulaşmanın yanında internet kullanım hızınızı da oldukça arttıran bu eklentiyi Mozilla firefox tarayıcılarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Yasaklı sitelere giriş konusunda sorun yaşayan kullanıcılar için çok kolay bir kullanımı vardır. Eklenti sizi başka bir ülkeden bağlanıyor gibi göstererek bilgi güvenliği ve erişim konusunda oldukça fayda sağlıyor.

Bilgisayarınızı yavaşlatan uygulamalar yerine bu tarz eklentileri kullanmanızı tavsiye ederiz.  Vpn proxy servis sunan birçok eklentiye oranla oldukça hızlı ve güvenli olan bu eklentiyi şiddetle tavsiye ediyoruz. Eklenti kurulum ve kullanım sırasında karşılaştığınız sorunları bizlere iletirseniz yardımcı olabiliriz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*