Anasayfa / Sosyal Medya / instagramda beğendiğim gönderileri nasıl görebilirim

instagramda beğendiğim gönderileri nasıl görebilirim

Popüler fotoğraf ve video paylaşma uygulaması instagram’da beğendiğiniz gönderileri listelemek için aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz.

Instagram’ın sunduğu özellikleri kullanarak, instagram hesabınızda yaptığınız tüm beğenileri görebilirsiniz. İşlem için herhangi bir uygulama veya ekstra sayfa kullanmanıza gerek yoktur. Bu özellik tamamen instagram tarafından sunulmaktadır. instagram, kullanıcıların hesap üzerinde yaptığı tüm aktiviteleri görebilmesi için hergün yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Gizlilik ayarları ile ilgili yapılan değişiklikler, hesabınızın daha şeffaf bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. Bu sayede hesabınızda olan tüm etkinliklere hakim olabiliyor aynı zamanda da hesabınızı güvenle kullanabiliyorsunuz.

Reklamlar

Beğendiğim gönderileri nasıl görebilirim ?

Instagram Ayarlar / Beğendiğin gönderiler seçeneklerine dokunun.

Reklamlar

Beğenmeler ekranında, şimdiye kadar hesabınızda yaptığınız tüm beğenmeleri görebilirsiniz. Gönderiler, beğeni tarihine göre listelenmektedir.

Beğendiğiniz gönderileri bu yöntem ile sıralayarak, dilerseniz beğenmekten vazgeçebilirsiniz. Kapatılan ve dondurulan hesaplar üzerinde yaptığınız beğeniler görünmemektedir. Bu yüzde belirli aralıklarla bu ekranı kontrol etmekte fayda var. Instagram hakkında merak ettiğiniz bilgiler ve ipuçları için sosyal medya kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Reklamlar

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*