Anasayfa / Sosyal Medya / Facebook Bildirim Ayarları Nasıl Yapılır
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Bildirim Ayarları Nasıl Yapılır

Facebook bildirim ayarlarınızı nasıl düzenleyebilirsiniz ? Bildirimler hesap kullanımınızı oldukça kolaylaştıran bir özelliktir. Facebook’un birçok platformundan faydalandığını düşünürsek, bildirimler sayesinde hesabınızı daha kolay ve pratik bir biçimde kullanabilirsiniz. Bu bildirimlerin faydası olduğu gibi birçok kullanıcı tarafından rahatsız olduğuna dair geri dönüşler olmaktadır. Bu tarz durumlarda aşağıdaki ayarları kontrol ederek bildirim ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz. Özellikle Facebook tarafından sürekli olarak mail bildirimi almak istemiyorsanız aşağıdaki işlemlerden özelliği kapatabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bildirim açma kapatma ayarları

Facebook Ayarlar’a tıklayın

ayarlar

Sol menüden “Bildirimler” seçeneğine giriş yapın.

facebook bildirimler

Sponsorlu Bağlantılar

Seçeneklerimizi düzenleyebileceğimiz “Bildirim Ayarları” ekranına giriş yaptık. Ayarlar ile yapabileceğiniz düzenlemelerden bahsedelim.

Bildirimleri Nasıl alırsın” menüsünden facebook üzerinden almış olduğunuz bildirimleri veya sesleri kapatıp açabilirsiniz.

Ayrıca E-posta bildirim ayarlarını dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Neler hakkında bildirim alacaksın” seçeneği ile sizin ve arkadaşlarınızın hareketleri hakkında bildirimleri düzenleyebilirsiniz. Ayrıca doğum günleri , arkadalarınızın önemli gelişmeleri , etiketler, takipçiler ve sahip olduğunuz sayfaların , grupların bildirimlerini düzenleyebilirsiniz.

 

bildirim ayarları

İşlemleri kaydettikten sonra ayarlarınızı tamamlayabilirsiniz. Kullanım sırasında bu bildirimleri kapatmanız can sıkıcı bir özellikten kurtumak anlamına gelebilir fakat güvenlik ayarlarında bulunan bildirimleri kesinlikle kapatmayınız. Bu bildirimler hesabınızın güvenliği açısından çok önemlidir.

Hareket bildirimleri hakkında sorularınızı yorum ile iletebilirsiniz.

Hakkında Serkan Çataltaş

1987 Yılında Malatya'da doğdu. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Bir yorum

  1. Han Panel Tokenli Uygulamasını Açmış Bulunuyoruz Aktif +100 Begeni Haydi GEL SENDE facebegen.hanpanel.com

Bir Yorum Yazın