Anasayfa / Sosyal Medya / Sahte Facebook hesabı nasıl açılır

Sahte Facebook hesabı nasıl açılır

Herşeyde olduğu gibi, Sahte Facebook hesabı açmanın da bazı ipuçları var. Bugün, sahte Facebook hesabı nasıl açılır? konusuna değineceğiz. Burada anlatmak istediğimiz sadece sahte hesap açmak değil, kapanmayan bir sahte hesap açmak.

Reklamlar

Sahte hesaplar, Facebook tarafından kısa süre içerisinde tespit edilerek kapatılmaktadır. Bizim anlattığımız yöntemi doğru bir şekilde uygulamanız halinde, kapanmayan bir sahte Facebook hesabına sahip olabilirsiniz. Diğer sosyal medya platformlarında da aynı taktiği kullanarak sahte hesap  açabilirsiniz. Sosyal medya platformlarının neredeyse tamamı sahte hesaplara savaş açmış durumda. Kullanıcıların gerçek kullanıcı olmadığını tespit etmeleri halinde hesabı hemen kapatıyorlar. Hatta kimi zaman, bilgilerini doğru girmeyen gerçek kullanıcılar bile bu sebepten hesaplarının kapatıldığını görebilir.

Şimdi asıl konumuza dönerek, sahte hesap açmanın püf noktalarını anlatalım. Burada yazan bilgilere harfiyen uygumanız halinde hesabınız kesinlikle kapatılmayacaktır.

Reklamlar

Not: Bu yöntemi dolandırıcılık, kişilik hakları ihlali, özel hayata saldırı gibi suçlar için kullanmak ciddi bir yasal suçtur ! internet yoluyla kişilik hakları ihlal edildiği iddiasında bulunulduğunda cezai bir sorumluluk olduğu gibi, aynı zamanda hukuki sorumluluklar da doğmaktadır

Sahte facebook hesabı nasıl açılır ?

Sahte Facebook hesabı açarken aşağıdaki 6 adıma dikkat edin.

1-2. alanda adın soyadın kısmına belirlediğiniz adınızı ve soyadınızı yazın. Burada gerçek kullanıcı isimleri belirlenmesi gerekiyor. Nick veya geçersiz isimler girerseniz, hesabınızın sahte olduğu hemen anlaşılacaktır.

3. Üye olurken girmeniz gereken en önemli bilgi bu alandır. Burada e-posta veya telefon numarası girebilirsiniz. Eğer hesabınızın kapanmasını istemiyorsanız, bu alana cep numaranızı girmeniz gerekmektedir. Hesabın bir kişiye air olduğunu belirtmenin en temel yolu, e-posta yerine telefon numarası girmektir.

4. Belirlediğiniz herhangi bir şifreyi girebilirsiniz.

5-6. Doğum tarihi alanına 18 yaşın üstünde bir doğum tarihi seçebilirsiniz. Cinsiyet pek önemli bir bilgi değil herhangi birini seçebilirsiniz fakat isimle tutarlı olması gerek.

Kaydol linkine tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Hesabınızı açtıktan sonra hesabınızla ilgili detaylı tüm alanları girmeniz gerekmektedir. Beğendiğiniz filmler, tanıyor olabileceğiniz kişiler, ilgi alanlarınız gibi birçok bilgiyi doldurun.

Bu işlemlerden sonra hesabınızı rutin olarak açmaya gayret edin. Bu sayede kapanmayan bir sahte Facebook hesabına sahip olabilirsiniz.

Reklamlar

2 yorum

  1. Evet güzel yazmışsınız cep telefonu girmek lazım ama hangi cebi gireceğiz? Zaten asıl cebi asıl hesaba yazdık, buna hangi cebi yazacağız? Buna da fake bir numara girmek şart, bedava programları da artık facebook yemiyor, ücretli whatsapp numara satan sanalonay , mobilonay veya smsa dan ucuza alarak hesap açabilirsiniz. Yazınızın bu kısmı eksik olmuş tamamlamak istedim. Saygılar

    • sanalonay , mobilonay veya sms den daha güvenilir (aynı numarayı başkasına satmayan) vardır belki 😉 araştırmak gerek

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*